افزایش سهم بازار زامیاد با ورود محصولات جدید به سبد تولیدات شرکت      گزارش تصویری بازدید مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا از شرکت زامیاد      ايساكو برگزار مي كند: آشنايي با سرويس و نگهداري محصولات ايران خودرو      حضور سایپا در بازارهای صادراتی پررنگ تر خواهد شد      ثبت تخلف با دوربین سیار در مرحله آزمایشی هم نیست       کروز در قزوين خودرو تولید می کند       ریفرمیت پتروشیمی از چرخه مصرف بنزین به طور کامل حذف شده است      فروش اقساطی 206 و رانا توسط ايران خودرو      ظرفیت سازی مناسب در بخش حمل و نقل عمومی انجام نشده است      عادلانه نیست که خودروهای غیرآلاینده تنها سه روز در هفته ­بتوانند تردد کنند     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

چهارشنبه، 7 مرداد 1394  -   8:37:34 PM

 

 

 
گروه بهمن وانت بارهای فرسوده را نوسازی می کند
شنبه، 23 بهمن 1389
ساعت: 08:41
Saturday, February 12, 2011
كد خبر: 135943

به گزارش خبر خودرو ،همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر گروه بهمن طرح جایگزینی وانت بارهای فرسوده بین سالهای 54 تا64 شمسی ومعادل میلادی آنرا آغازنمود.

مدیر ارتباطات گروه بهمن با بیان این مطلب که این طرح شامل کلیه وانت بارهای فرسوده قابل تردد می شود گفت:متقاضیان می توانند وانت بارهای فرسوده خودرا فقط از طریق نمایندگیهای مجاز گروه بهمن و طی نمودن فرایند اداری و تشریفات قانونی امحاء و اسقاط وانت فرسوده از یک دستگاه وانت مزدا 2000 به عنوان خودرو جایگزین بهره مند گردند.

امینی خویی در ادامه گفتگو با خبرنگار خبرخودرو گفت: طرح مزبور شامل کلیه وانت بار های فرسوده ای می شود که مورد تایید ناجا و قابل تردد با پلاک ملی هستند و سند وانت این دسته از متقاضیان باید به صورت قطعی یا وکالت بلا عزل باشد که این دسته از مالکین مجاز به ثبت نام در نمایندگیهای گروه بهمن می باشند..

وی افزود:متقاضیان پس از ثبت نام از سوی مراکز اسقاط مجازکه تحت نظارت ستاد نوسازی ناوگان حمل ونقل فراخوان گردیده اند و همزمان با ارائه و تحویل اسناد مالکیت،وانت فرسوده خود را جهت امحاء واسقاط تحویل مراکز تعیین شده داده ودر پایان ودر صورت تایید کارشناسان راهور ناجا گواهی اسقاط را دریافت مینمایند.

وی در خصوص تسهیلات این طرح گفت:برابر هماهنگی های به عمل آمده به این دسته از متقاضیان تسهیلات 10 میلیون تومان با باز پرداخت 60 ماهه تحویل از سوی بانک ملی پرداخت گردیده که در همین راستا و پس از اخذ گواهینامه اسقاط متقاضی به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه و پیش فاکتور جهت ارائه به بانک را دریافت می نماید.همچنین مبلغ ما به التفاوت خودروی جایگزین انتخابی متقاضی ،به مبلغ تسهیلات افزوده و به حساب اعلام شده گروه بهمن درج می گردد.

امینی خویی درپایان گفت:هرگونه تغییرات در ارکان اصلی وانت بارهای فرسوده پس از ثبت نام ممنوع بوده و چنانچه حد فاصل زمان ثبت نام و فراخوان تغییری در ارکان اصلی اعم از شاسی و موتور توسط متقاضی و بدون هماهنگی و اخذ تاییدیه از سوبی پلیس راهور ناجا متقاضیان را دچار مشکل و فرایند اداری را دچار وقفه می نمایند.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیر رفع تحریم ها بر صنعت خودرو اظهار داشت: پس از رفع تحریم ها و محدودیت های اخیر، با ورود به عرصه بین الملی فناوری و مشارکت با شرکت های معتبر در صنعت خودرو، اهداف صنعتگران این حوزه در راستای نیل به خودکفایی تولید محقق خواهد شد.

  به گزارش خبرخودرو ، مهندس فریدون حمیدی مدیرعامل شرکت زامیاد با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در زامیاد، به اجرای چندین پروژه توسعه محصول اشاره کرد و گفت: ورود محصولات جدید به سبد تولیدات شرکت زامیاد می تواند زمینه کسب سهم بیشتر این مجموعه را در بازار فراهم کند.

  به گزارش خبر خودرو ، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنعت تایر ایران از افزایش 150 درصدی واردات تایر در سال جاری خبر داد و گفت : از ابتدای امسال واردات تایرهای رادیکال نسبت به سال گذشته حدود 150 درصد افزایش داشته ، این در حالی است که به دلیل کسب سهم عمده بازار داخل توسط محصولات چینی ، بسیاری از کارخانجات تولید تایر با انباشت کالا در انبارها مواجه شده اند.

  به گزارش خبر خودرو، دارندگان محصولات ايران خودرو با سرویس و نحوه نگهداری از محصولات ايران خودرو آشنا مي‌شوند.

  به گزارش خبر خودرو، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتي ایران خودرو از فروش اقساطي رانا و محصولات خانواده 206 توسط اين شركت خبر داد.

  به گزارش خبرخودرو، رئیس اداره آزمون های مکانیکی شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) در رابطه با نحوه تولید موتورهای بنزین سوز و گازسوز اظهار داشت: مسلما موتور خودروهای بنزینی و گاز سوز می بایست با فناوری های متفاوتی تولید گردد چراکه فرآیند احتراق در انواع موتور خودرو عملکرد مختلفی دارد.

  به گزارش خبر خودرو، دبیر انجمن صنفی سی ان جی کشور در رابطه با ممنوعیت واردات مخازن سی ان جی اظهار داشت: با توجه به نامرغوب بودن مخازن وارداتی ، خروج سرمایه از کشور و تعطیلی واحد های سازنده مخزن ، واردات این محصول به طور کلی ممنوع است .

  به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به آمارجمعیت کشور بخصوص شهر تهران متاسفانه تعداد دانش آموزان نسبت به دهه های گذشته در حال کاهش است در نتیجه تعداد سرویس مدارس شهر تهران نیز با توجه به تعداد دانش آموزان فعلی متناسب است.

  به گزارش خبر خودرو، دکتر مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به همراه اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد گروه سایپا از شرکت زامیاد بازدید کردند.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ: طرح ثبت تخلفات ساکن خودروها (توقف در محل های غیر مجاز) با دوربین های سیار پلیس آزمایشی هم اجرا نشده است.

  به گزارش خبر خودرو، شرکت قطعه سازی و خودروسازی کروز متقاضی سرمایه گذاری در استان قزوین شد.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تاکنون گزارشی در زمینه ورود ریفرمیت پتروشیمی به چرخه مصرف بنزین در کشور نداشته‌ایم و از ٢ سال گذشته بنزین یورو ٤ در هشت کلانشهر عرضه شده که به تدریج در کشور گسترش پیدا می‌کند.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیسیون حقوق و قضایی مجلس شورای اسلامی درباره نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و وضعیت فرسوده این ناوگان گفت: در رابطه با حمل و نقل عمومی باید ظرفیت سازی مناسب فراهم شود که این امر شامل تمام جاده ها و خیابان ها که ظرفیت این همه وسیله نقلیه را ندارند. می گردد

  به گزارش خبر خودرو، عضو هیأت رییسه شورای اسلامی شهر تهران با اعلام این که برخی خودروها با کم­ترین میزان تولید آلودگی به دلیل اجرای طرح زوج و فرد، امکان تردد در این محدوده را ندارند که این موضوع با عدالت اجتماعی منافات دارد، گفت: طرح زوج و فرد اثر مورد انتظار را در بحث کاهش آلودگی هوا ندارد.

  گروه بین الملل: اولین تصاویر مربوط به اتاق لادا XRAY بر روی اینترنت منتشر شد و جزئیات جدیدی از آن را فاش نمود.

  گروه بین الملل: اولین نمونه از پورشه 911 GT 3 Rs مدل 2016 وارد ایالات متحده شد و به سرعت تصاویر آن در دنیای مجاز منتشر گردید.

  به گزارش خبر خودرو، واکنش مصرف کنندگان گازطبیعی فشرده (سی ان جی) به کاهش قیمت این سوخت پاک، می تواند عامل موثری در تصممیم گیری برای ادامه عرضه سی ان جی به قیمت کنونی ( هر کیلو ٥٠٠ تومان) باشد.

  گروه بین الملل: از آن جا که خودروی پیشین تالیسمان یعنی لاگونا با بدنه کوپه عرضه شد، می توان انتظار داشت این محصول نیز تحت چنین نسخه ای تولید گردد.

  به گزارش خبر خودرو، گروه خودرو سازی سایپا با هدف ارائه توانمند ی ها و معرفی محصولات جدید، در چهارمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی رشت شرکت خواهد کرد.

  گروه بین الملل: کارشناسان تیونینگ Fabspeed بسته ارتقایی جدیدی را برای نسل اول ب ام و X6M ارائه کردند.