مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری سایپا منصوب شد      توسعه محصول مهمترین اولویت برای آینده گروه سایپاست      نوسازی 120 مینی بوس برای ورود به سرویس مدارس      تجهیز خودروهای سرویس مدارس به سیستم GPSهوشمند      تجربه موفق برچسب سرویس مدارس در دومین سال متوالی اجرایی خواهد شد      ورود خودروهای سرویس مدارس به محدوده زوج و فرد بلامانع است      رونمایی از برچسب سرویس مدارس و امضای توافقنامه چند جانبه      رشد 8.4 درصدی تولید خودرو در کشور       قیمت خودروهای وارداتی 20 درصد کاهش یافت      عرضه وانت دو کابین ایسوزو شرکت بهمن موتور از نیمه دوم شهریور     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

دوشنبه، 12 مرداد 1394  -   7:34:37 PM

 

 

 
معلولین برای دریافت آرم طرح ترافیک مراجعه کنند
شنبه، 30 بهمن 1389
ساعت: 08:43
Saturday, February 19, 2011
كد خبر: 136604

به گزارش خبرخودرو، رییس انجمن حمایت از حقوق معلولین کشور از آغاز ثبت نام دریافت آرم طرح ترافیک برای معلولانی که در شهر تهران پلاک ویژه معلولان ندارند خبر داد و گفت:معلولانی که عضویت آن ها در جامعه به ثبت رسیده می توانند جهت دریافت آرم طرح ترافیک معلولان به دفتر انجمن معلولان مراجعه نمایند.

علی همت محمدنژاد در ادامه گفتگو با خبرنگار خبرخودرو یکی از بزرگترین مشکلات معلولین خصوصا با گسترش محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد ،تردد در سطح شهر و جریمه های سنگین ناشی از ورود به این محدوده ها اعلام کرد.

وی افزود:انجمن حمایت از حقوق معلولان ،کمیته ای را جهت ارزیابی و اولولیت بندی معلولان به منظور دریافت آرم طرح ترافیک تشکیل داده است.

وی ثبت نام حدود یک هزار معلول را برای دریافت آرم طرح ترافیک پیش بینی کردو گفت:بر اساس ارزیابی های صورت گرفته ،زوج های معلول از اولویت جهت دریافت آرم طرح ترافیک برخوردارند که تاپایان اسفند ماه سال جاری می توانند جهت دریافت آرم طرح ترافیک اقدام نمایند و هزینه آن برای هر نفر 50 هزار تومان است.

علی همت محمود نژاد در خصوص ارائه پلاک خودروی ویژه معلولان اظهار داشت:این پلاک به معلولانی که از در صد بالای معلولیت برخوردارن از طرف اداره راهنمایی و رانندگی داده می شود.

وی تصریح کرد:طی رایزنی های چند ساله اخیر سازمان حمایت از حقوق معلولان با پلیس و ستاد حمل و نقل سوخت،اقداماتی در راستای تعلق پلاک ویژه به معلولان صورت گرفته و در مراسم رونمایی ازپلاک خودروی ویژه معلولان در مهر ماه سال جاری ، این پلاک به 10 نفر از جانبازان اعطا گردید

وی مزایای استفاده از این پلاک را ضمن هزینه بر نبودن ،عدم مراجعه هر ساله معلولان به سازمان های مربوط جهت دریافت آرم طرح ترافیک اعلام کرد.

علی همت محمودنژاد در پایان با اشاره به آمادگی اداره طرح ترافیک شهرداری تهران به منظور تعریف پلاک خودروی ویژه معلولان در دوربین های محدوده طرح ترافیک افزود:معلولانی که از درصد بالای معلولیت برخوردارند می توانند با مراجعه به سازمان بهزیستی و دریافت معرفی نامه نسبت به اخذ پلاک خودرو ویژه معلولان اقدام نمایند.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبرخودرو ، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در حال حاضر خودروسازان برتر جهانی تمایلی جدی به فعالیت در زمینه تولید خودروهای دیزلی، هیبریدی و الکتریکی دارند و با توجه به امکان استفاده سوخت های پاک و غیرآلاینده در این خودروها، ما نیز باید مسیر این تولیدکنندگان را دنبال کنیم.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس سازمان فروش شرکت بهمن موتور از عرضه وانت دو کابین ایسوزو از نیمه دوم شهریور ماه خبر داد و گفت : بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ،وانت دوكابين ايسوزو D-Max ،از نيمه دوم شهريور ماه سال جاري به بازار عرضه می شود.

  به گزارش خبر خودرو، سازمان خدمات پس از فروش شرکت بهمن دیزل در ارزیابی صورت گرفته توسط ISQI با 69.6 امتیاز برای اولین بار موفق به کسب گرید دو گردید.

  به گزارش خبر خودرو، یک فعال بازار خودرو از تداوم رکود جدی در بازار خودروهای داخلی و وارداتی خبر داد و گفت : رکود ایجاد شده در بازار خودرو موجب گردیده که برخی خودروهای پلاک شده در بازار با قیمت کمتری از قیمت کارخانه در بازار معامله شوند.

  به گزارش خبر خودرو، عضو هیات مدیره خانه صنعت ، معدن و تجارت ایران گفت : باید مراقب بود در شرایط پس از تحریم، بازار خودرو داخلی به سهولت به رقبای خارجی واگذار نشود بلکه شرایط برای رشد اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در صنعت خودرو داخل فراهم گردد.

  به گزارش خبرخودرو ، مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا طی حکمی دکتر سید مهدی آستانی را به سمت مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری سایپا منصوب و از زحمات مهندس محمدرضا صباغی مدیر عامل پیشین این شرکت تقدیر کرد.

  به گزارش خبرخودرو، رئیس پلیس راهور استان تهران در راستای مراسم امضای توافق نامه سرویس مدارس اظهار داشت: در سال تحصیلی 94-93 تجربه موفقی در حوزه حمل و نقل دانش آموزی کسب نمودیم که انسجام مجموعه های دست اندر کار ساماندهی سرویس مدارس را نشان می دهد.

  به گزارش خبرخودرو، نشست خبری با عنوان امضا توافقنامه سرویس مدارس و رونمایی از برچسب سرویس مدارس سال 95-94 امروز 12 مرداد ماه در محل سازمان تاکسیرانی با حضور مدیران اتوبوسرانی و تاکسیرانی، عوامل پلیس راهور، مدیر کل آموزش و پرورش و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.

  به گزارش خبرخودرو، در مراسم توافقنامه سرویس مدارس و رونمایی از برچسب الساقی بر خودروهای این حوزه، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تهران اذعان داشت: با ساماندهی حمل و نقل دانش آموزی از سال گذشته یکی ازفعالیت های مثبت در این زمینه سرویس دهی به مدارس استثنایی بود که در سال جاری نیز بدون در بر داشتن هزینه طبق روال گذشته اجرایی خواهد شد.

  به گزارش خبرخودرو، در حاشیه مراسم رونمایی از برچسب سرویس مدارس سال 95-94 ، مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران با بیان اینکه با اعمال سختگیری ها و نظارت و کنترل دقیق پلیس راهور در سال گذشته حوادث ناشی از حمل و نقل دانش آموزی در مسیر خانه و مدرسه به صفر کاهش یافته است، عنوان کرد...

  به گزارش خبرخودرو، قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در راستای نشست رونمایی از برچسب سرویس مدارس گفت: در حوزه حمل و نقل ماموریتی که برای معاونت تعیین شده است به مسئله جابه جایی ایمن، راحت و آسان شهروندان و مسافرین در سطح شهر معطوف می گردد.

  به گزارش خبر خودرو، خودرو سازان داخلی ،تولید انواع خودرو را در 4 ماهه منتهی به تیر امسال به مرز 356 هزارو 239 دستگاه رساندند، که در مقایسه با 4 ماهه نخست سال گذشته ، رشد 8.4 درصدی را نشان می دهد.

  گروه بین الملل: شرکت ژاپنی در صدد است خودروی اسپرت دیگری را تا پایان سال در جریان نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس 2015 رونمایی کند.

  گروه بین الملل: شرکت Perform Master بسته ارتقایی جدیدی را برای مرسدس بنز Shooting Brake CLA 45 AMG ارائه کرد.

  گروه بین الملل: به تازگی تصاویر جدیدی از آئودی Q6 منتشر شده که آن را در قالب نسخه نهایی نشان می دهد.

  به گزارش خبر خودرو، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر این که مترو به عنوان یک سیستم حمل و نقلی کارآمد امروز به مطالبه عمومی مردم از مسئولان تبدیل شده، گفت: پس از پایان دفاع مقدس، عذری در ساخت مترو وجود نداشته اما دولت­ها نسبت به مترو به چشم یک سیستم حمل و نقل فانتزی نگاه می­کردند.

  گروه بین الملل: مزدا موتور از کاهش 5.4 درصدی عملکرد مالی سه ماهه گذشته خود در مقایسه با مدت مشابه سال 2014 خبر داد.

  گروه بین الملل: MSO رسما جدیدترین پروژه خود، به روز رسانی ابر خودروی هیبریدی P1 را رونمایی کرد.

  گروه بین الملل: هیوندای و کیا 11 مدل جدید را در سراسر دنیا عرضه خواهند کرد تا میزان فروش پایین خود در نیمه اول سال 2015 را جبران کنند.

  به گزارش خبر خودرو، میانگین مصرف روزانه بنزین کشور در هفته منتهی به نهم مردادماه امسال با کمی افزایش نسبت به هفته پیش از آن به بیش از ٧٥ میلیون لیتر رسید.