نظارت دقیق بر واردات خودروها به کشور وجود ندارد       تلاش دولت برای بهبود وضعیت قطعه سازان      نا امیدی هیوندای از سوناتای جدید       انتشار اولین تصاویر از محصول جدید سایون       توزیع بنزین یورو ٤ در مشهد افزایش یافت      خودرویی که سامانه شماره گذاری آلمان را تغییر داد       رونمایی خودروی کاملا خودران آئودی A8       تریون نمسیس در سال 2016 تولید می شود      توزیع بیش از ١٨ میلیون لیتر بنزین یورو ٤ در اصفهان      کرایسلر 200 مدل 2015 ایمن شناخته شد    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

يکشنبه، 4 آبان 1393  -   10:25:31 AM

 

 

 
معلولین برای دریافت آرم طرح ترافیک مراجعه کنند
شنبه، 30 بهمن 1389
ساعت: 08:43
Saturday, February 19, 2011
كد خبر: 136604

به گزارش خبرخودرو، رییس انجمن حمایت از حقوق معلولین کشور از آغاز ثبت نام دریافت آرم طرح ترافیک برای معلولانی که در شهر تهران پلاک ویژه معلولان ندارند خبر داد و گفت:معلولانی که عضویت آن ها در جامعه به ثبت رسیده می توانند جهت دریافت آرم طرح ترافیک معلولان به دفتر انجمن معلولان مراجعه نمایند.

علی همت محمدنژاد در ادامه گفتگو با خبرنگار خبرخودرو یکی از بزرگترین مشکلات معلولین خصوصا با گسترش محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد ،تردد در سطح شهر و جریمه های سنگین ناشی از ورود به این محدوده ها اعلام کرد.

وی افزود:انجمن حمایت از حقوق معلولان ،کمیته ای را جهت ارزیابی و اولولیت بندی معلولان به منظور دریافت آرم طرح ترافیک تشکیل داده است.

وی ثبت نام حدود یک هزار معلول را برای دریافت آرم طرح ترافیک پیش بینی کردو گفت:بر اساس ارزیابی های صورت گرفته ،زوج های معلول از اولویت جهت دریافت آرم طرح ترافیک برخوردارند که تاپایان اسفند ماه سال جاری می توانند جهت دریافت آرم طرح ترافیک اقدام نمایند و هزینه آن برای هر نفر 50 هزار تومان است.

علی همت محمود نژاد در خصوص ارائه پلاک خودروی ویژه معلولان اظهار داشت:این پلاک به معلولانی که از در صد بالای معلولیت برخوردارن از طرف اداره راهنمایی و رانندگی داده می شود.

وی تصریح کرد:طی رایزنی های چند ساله اخیر سازمان حمایت از حقوق معلولان با پلیس و ستاد حمل و نقل سوخت،اقداماتی در راستای تعلق پلاک ویژه به معلولان صورت گرفته و در مراسم رونمایی ازپلاک خودروی ویژه معلولان در مهر ماه سال جاری ، این پلاک به 10 نفر از جانبازان اعطا گردید

وی مزایای استفاده از این پلاک را ضمن هزینه بر نبودن ،عدم مراجعه هر ساله معلولان به سازمان های مربوط جهت دریافت آرم طرح ترافیک اعلام کرد.

علی همت محمودنژاد در پایان با اشاره به آمادگی اداره طرح ترافیک شهرداری تهران به منظور تعریف پلاک خودروی ویژه معلولان در دوربین های محدوده طرح ترافیک افزود:معلولانی که از درصد بالای معلولیت برخوردارند می توانند با مراجعه به سازمان بهزیستی و دریافت معرفی نامه نسبت به اخذ پلاک خودرو ویژه معلولان اقدام نمایند.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو، شرکت سیبا موتور با هدف ارتباط نزدیک و آشنایی و معرفی بهتر محصولات تولیدی این شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری میزبان بازدیدگنندگان و علاقه مندان است.

  به گزارش خبر خودرو ، عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان با اشاره به رشد تولید خودرو در سال جاری گفت : با تلاش مدیران خودروساز به خصوص شرکت ایران خودرو و مساعدت وزیر صنعت ، معدن و تجارت خوشبختانه در سال جاری تولید خودرو افزایش حدود 50 درصدی را در مقایسه یا مدت مشابه سال قبل داشته است.

  به گزارش خبرخودرو ، دبیر انجمن قطعه سازان خودرو از فقر نظارت بر واردات خودروها انتقاد کرد و گفت : تعدادی از خودروها در کشور ما مونتاژ می شود که مزیت زیادی برای تولید، صنعت و اقتصاد کشور ندارد.

  گروه بین الملل: شرکت آلمانی آئودی به زودی اولین خودروی کاملا خودرانش را در قالب نسل آینده A8 معرفی خواهد کرد.

  گروه بین الملل: قرار است یک ابرخودروی 2هزار اسب بخاری آمریکایی در سال 2016 به تولید برسد.

  به گزارش خبر خودرو، بیش از ١٨ میلیون لیتر بنزین یورو ٤ از زمان آغاز اجرای توزیع بنزین پاک در کلانشهر اصفهان به جایگاههای سوخت ارسال شده است.

  گروه بین الملل: کرایسلر 200 مدل 2015 همچنان به موفقیت خود در آزمون های تصادف ادامه می دهد.

  گروه بین الملل: نیسان در هند نسخه ای مخصوص از چند منظوره اوالیا را در پی محبوب ساختن این خودرو در فصل نمایشگاه، عرضه کرد.

  گروه بین الملل: هوندا در حال آماده سازی یک سیستم کمک راننده پیشرفته جدید است.

  به گزارش خبر خودرو، نماینده مردم چابهار گفت: این قطب خودروسازی با نام " تیس خودرو " در آینده نزدیک در چابهار به بهره‌برداری می‌رسد.

  گروه بین الملل: کیا یکی دیگر از پروژه های مخصوص سمای خود یعنی K900 را به نمایش درآورد.

  گروه بین الملل: پوشش استتاری رنج روور آلتیمیت با فاصله بیش تر بین دو محور هیچ چیزی را پنهان نمی کند و حتی چهار لوله اگزوز در پشت آن نیز دیده می شوند.

  گروه بین الملل: تاتا تا پایان سال دو محصول جدید در تایلند عرضه خواهد کرد.

  به گزارش خبر خودرو، دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های صنعت خودروی کشور دهم آذرماه در محل برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

  به گزارش خبر خودرو ، مدیرعامل شرکت ایساکو رشد فروش قطعات را 40 درصد اعلام کرد و گفت : با افزایش تولیدی که در سال جاری توسط ایران خودرو صورت گرفته سهم بازار قطعات نیز با رشد همراه شده به طوری که هم اکنون سهم بازار قطعات ایساکو با رشد7 تا 8 درصد روبرو شده است.

  به گزارش خبر خودرو، مدیر عامل گروه خودروسازی فرآیند خودروساز شدن یک شرکت و رسیدن به تکامل در این مسیر را درطی 6 مرحله دانست که خودروساز پس از گذراندن این مراحل می تواند به تولید ناب برسد.

  به گزارش خبرخودرو ؛ طرح فروش فوري محصولات از ساعت 12 روز شنبه سوم آبان ماه 93 و با ظرفيت محدود خودروها و براساس توان توليد آغاز شد.

  به گزارش خبر خودرو ، سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران با اشاره به رشد تولید تایر در نیمه اول سال 93 گفت : در شش ماهه اول امسال تولید تایر بر مبنای حلقه ای 12 درصد و وزنی 3 درصد رشد داشته است.

  به گزارش خبر خودرو، عضو انجمن قطعه سازان گفت : صنعت قطعه سازی ایران آمادگی دارد که بخش مهمی از قطعات خودروهای جدیدی که توسط شرکتهای خودروساز وارد می شود را در داخل تولید نماید.

  به گزارش خبر خودرو، «دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری» طی مراسم ویژه­ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران صبح روز یک شنبه چهارم آبان در محل دائمی نمایشگاه­های بین­المللی تهران افتتاح می­شود.