صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

يکشنبه، 10 اسفند 1393  -   11:54:39 AM

 

 

 
ایمنی در سیستم ترمز تندر90 پارس خودرو
دوشنبه، 3 خرداد 1389
ساعت: 08:58
Monday, May 24, 2010
كد خبر: 107959

به گزارش خبرخودرو ، تندر90 شرکت پارس خودرو در آخرین آدیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از نظر ایمنی هم بالاتر از رقیب ایران خودرویی خود قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی شرکت پارس خودرو ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت هفتگی کلیه خودروهای تولید شده در داخل کشور را در ۹ معیار مورد ارزیابی قرار می دهد که در آخرین ارزیابی بعمل آمده، تندر90 تولید شده در شرکت پارس خودرو در معیارهای فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، صداهای غیر عادی، نفوذ آب و ترمز هیچگونه نمره منفی را کسب نکرده و در معیارهای تزئینات داخلی و خارجی و بدنه بهتر از تندر90 ایران خودرویی خود بوده و به دلیل کسب نکردن نمره منفی در تجهیزات ایمنی همچون ترمز و بدنه، از ایمنی بیشتری نسبت به محصول سایر شرکت های تولید کننده این محصول است.

بر اساس این گزارش و اعلام نتایج آخرین رتبه بندی کیفی که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تندر90 شرکت پارس خودرو در رتبه چهارم جدول رده بندی با کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل، و دو پله بالاتر از تندر90 تولیدی سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

در این گزارش آمده است: تندر90 شرکت پارس خودرو در سه و دو هفته گذشته و همچنین در هفته گذشته

( 14/02/89 الی 20/02/89 ) به ترتیب تنها با 0/30 ، 0/30 و 1/28 نمره منفی نسبت به 6/38، 8/33 و 3/31 رتبه منفی تندر90 تولیدی ایران خودرو، با اختلاف کیفی محسوسی، بالاتر از محصول سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

این گزارش حاکی است مگان تولید شده در شرکت پارس خودرو نیز در این آدیت حائز رتبه سوم این جدول شد و خودرو ماکسیما که در بیشتر ارزیابی های بعمل آمده رتبه اول این جدول را به خود اختصاص می داد، در این آدیت حضور نداشته است.

در پایان این گزارش آمده است شرکت پارس خودرو در راستای تحقق اهداف خود که حفظ و ارتقاء کیفیت و جایگاه کیفی ترین خودروساز کشوراست، تولید خودروهای خود را با شمارگان و کیفیت در حال افزایش ادامه خواهد داد.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  مدیر عامل سایپا بزرگ ترین مشکل صنعت خودرو را مسئله انحصار در این صنعت دانست و گفت: در هیچ کجای دنیا، خودرو به عنوان یک کالای انحصاری مطرح نشده است. امروزه در ایران ده ها شرکت مشغول واردات خودرو بوده و هیچ ممنوعیتی هم برایشان وجود ندارد و...

  به گزارش خبر خودرو، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل گفت : خوشبختانه وضعیت بازار خودروهای داخلی شرایط خوبی یافته و با فروش و رونق خوبی در روزهای پایانی سال مواجه شده است.

  به گزارش خبر خودرو ، یک کارشناس ارشد بازار سرمایه گفت : طی روزهای اخیر نیز سهام گروه خودرو نیز همچنان بیشترین حجم و ارزش معاملات را داشته اما نکته مهم عدم بازدهی این صنعت است که برای سرمایه گذاران ناخوشایند بوده است.

  به گزارش خبر خودرو، معاون اجرایی پروژه اتوبوس هیبرید، با اشاره به اتمام نمونه اول تحقیقاتی پروژه اتوبوس هیبرید گفت : پس از ساخت نمونه اول اتوبوس هیبرید ، ساخت نمونه دوم این اتوبوس آغاز گردید و همچنان مراحل ساخت آن ادامه دارد.

  گروه بین الملل: کارشناسان تیونینگ کارلسون نسل جدید خودروی اسمارت For Two را پس از تجهیز به یک بسته ارتقایی در نمایشگاه اتومیل ژنو رونمایی خواهند کرد.

  گروه بین الملل: لندروور به تازگی مبلغ 48975 دلار را به عنوان قیمت پایه نسخه جدید دیسکاوری یعنی Sport Launch اعلام کرد.

  به گزارش خبرخودرو، سازمان تاکسیرانی در فاز دوم طرح شناسایی و برخورد با تاکسی های فاقد پروانه هوشمند و غیر فعال، شهروندان را برای مشارکت اجتماعی در این طرح دعوت کرد.

  گروه بین الملل: اولین دستگاه از بیست و چهار نمونه تولیدی از خودروی نیسان GT – R نیسمو وارد بازار بریتانیا شد.

  گروه بین الملل: دومین خودروساز بزرگ ایالات متحده از آغاز تولید خودروی اج 2015 در تاسیسات اوکویل کانادا جهت صادرات آن به دست کم صد بازار جهانی خبر داد.

  گروه بین الملل: رنو اولین تیزر تصویری از خودروی RS Trophy را که قرار است هفته آینده در نمایشگاه ژنو رونمایی شود، منتشر کرد.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: رانندگان برای دریافت ریز صورت وضعیت تخلفات رانندگی خود به سایت راهور ۱۲۰ مراجعه کنند.

  گروه بین الملل: ون پژو پارتنر کمی فیس لیفت و به روز شده و قرار است در نمایشگاه خودروی ژنو 2015 برای اروپا رونمایی شود.

  گروه بین الملل: شاسی بلند مرسدس بنز GLC جدید قبل از رونمایی رسمی در اواخر سال جاری بدون پوشش استتاری فاش شده است.

  گروه بین الملل: خودروی عملکردی کوچک اسمارت فورتو باراباس که قرار است در نمایشگاه خودروی ژنو 2015 رونمایی شود تا حدودی توسط مالک این برند یعنی مرسدس بنز معرفی شده است.

  گروه بین الملل: پیکاپ کانسپت رنو داستر Oroch در نمایشگاه خودروی سائوپائولو ماه اکتبر سال گذشته رونمایی شد.

  گروه بین الملل: لامبورگینی اونتادور SV قبل از رونمایی رسمی در نمایشگاه خودروی ژنو سال 2015 در یک تیزر ویدئویی دیده شد.

  گروه بین الملل: فورد اورست مدل 2016 (اندیور در هند) در چهار رنگ مختلف در تایلند دیده شده است.

  به گزارش خبر خودرو، توزیع بنزین یورو ٤ در کلانشهرهای شیراز و اهواز،فروردین ماه سال ٩٤ عملیاتی می شود.

  گروه بین الملل: لکسوس همچنان با طراحی های جدید و قابل توجه، مشتریان خود را غافلگیر می کند و جدیدترین خودروی کانسپت آن نیز بی شک همه را شوکه خواهد کرد.

  گروه بین الملل: کیا کارنیوال مدل 2015 در چهار نسخه موجود است و قیمت آن از 41490 دلار برای مدل پایه بنزینی S شروع شده و به 59990 دلار برای مدل پلاتینیوم دیزلی می رسد.