ساینا نیمه دوم امسال به بازار عرضه می شود       برنامه ريزي براي توليد انبوه خودروي برقي کوادرو       تلاش خودروسازان چینی برای ماندگاری در بازار ایران      اجرای طرح ضربتی دولت برای بهبود اوضاع مالی خودروسازان       رونمایی از یک محصول جدید از نسل نوین TT       احتمال توسعه همکاری پژوسیتروئن با شریکی به جز تویوتا       تیونینگ فیس لیفت آئودی A6 آوانت       محدودیت تردد در محورهای کندوان و هراز‌       اعلام دو فراخوان توسط فیات کرایسلر      ارائه تصاویر پیش فرض از نسخه قابل تولید کادیلاک CTS – V     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

دوشنبه، 7 ارديبهشت 1394  -   9:28:36 PM

 

 

 
ایمنی در سیستم ترمز تندر90 پارس خودرو
دوشنبه، 3 خرداد 1389
ساعت: 08:58
Monday, May 24, 2010
كد خبر: 107959

به گزارش خبرخودرو ، تندر90 شرکت پارس خودرو در آخرین آدیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از نظر ایمنی هم بالاتر از رقیب ایران خودرویی خود قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی شرکت پارس خودرو ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت هفتگی کلیه خودروهای تولید شده در داخل کشور را در ۹ معیار مورد ارزیابی قرار می دهد که در آخرین ارزیابی بعمل آمده، تندر90 تولید شده در شرکت پارس خودرو در معیارهای فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، صداهای غیر عادی، نفوذ آب و ترمز هیچگونه نمره منفی را کسب نکرده و در معیارهای تزئینات داخلی و خارجی و بدنه بهتر از تندر90 ایران خودرویی خود بوده و به دلیل کسب نکردن نمره منفی در تجهیزات ایمنی همچون ترمز و بدنه، از ایمنی بیشتری نسبت به محصول سایر شرکت های تولید کننده این محصول است.

بر اساس این گزارش و اعلام نتایج آخرین رتبه بندی کیفی که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تندر90 شرکت پارس خودرو در رتبه چهارم جدول رده بندی با کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل، و دو پله بالاتر از تندر90 تولیدی سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

در این گزارش آمده است: تندر90 شرکت پارس خودرو در سه و دو هفته گذشته و همچنین در هفته گذشته

( 14/02/89 الی 20/02/89 ) به ترتیب تنها با 0/30 ، 0/30 و 1/28 نمره منفی نسبت به 6/38، 8/33 و 3/31 رتبه منفی تندر90 تولیدی ایران خودرو، با اختلاف کیفی محسوسی، بالاتر از محصول سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

این گزارش حاکی است مگان تولید شده در شرکت پارس خودرو نیز در این آدیت حائز رتبه سوم این جدول شد و خودرو ماکسیما که در بیشتر ارزیابی های بعمل آمده رتبه اول این جدول را به خود اختصاص می داد، در این آدیت حضور نداشته است.

در پایان این گزارش آمده است شرکت پارس خودرو در راستای تحقق اهداف خود که حفظ و ارتقاء کیفیت و جایگاه کیفی ترین خودروساز کشوراست، تولید خودروهای خود را با شمارگان و کیفیت در حال افزایش ادامه خواهد داد.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو، معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا از برنامه ریزی این شرکت جهت دستیابی به رشد 40 درصدی تولید در سال 94 خبر داد و گفت : افزایش تولید مهمترین سرفصل از برنامه های گروه سایپا در سال 94 است چرا که معتقدیم که عبور از بحران فعلی در صنعت خودرو با افزایش تولبد محقق می شود.

  به گزارش خبر خودرو، عضو انجمن قطعه سازان گفت : خوشبختانه جریان تولید قطعات در اغلب واحدهای قطعه سازی با رشد خوبی همراه شده در حالی که روز به روز مطالبات قطعه سازان بیشتر می شود.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس اتحادیه حمل و نقل بار کشور گفت : تا کنون هیچ اقدامی در جهت نوسازی کامیون های فرسوده صورت نگرفته است حتی قانونی که در مقابل واردات یک خودرو جدید باید خودرویی اسقاط شود نیز تاکنون عملیاتی نشده است.

  به گزارش خبر خودرو ، یک کارشناس صنعت خودرو گفت :با حضور خودروسازان جهانی در ایران صنعت خودرو به سمت رقابتی شدن کیفیت و قیمت حرکت خواهد کرد زیرا در یک بازار رقابتی خودروسازی موفق و برنده است که محصولاتی را بر اساس نیاز و انتخاب مشتریان، تولید و عرضه نماید.

  به گزارش خبرخودرو ، عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان کشور از برنامه ریزی برای تولید انبوه خودروی برقی کوادرو، با رعایت استانداردهای جهانی خبر داد.

  گروه بین الملل: نسخه پایه جدیدی از آئودی TT با قیمت 32100 یورو برای مدل کوپه و قیمت 34500 یورو برای مدل رودستر معرفی شد.

  گروه بین الملل: طبق اعلام کارلوس تاوارس، مدیر پژو سیتروئن، به دنبال توسعه فعالیت هایش فراتر از همکاری فعلی با تویوتا موتور است.

  گروه بین الملل: بسته ارتقایی جدیدی توسط کارشناسان ABT Sportline برای خودروی آئودی S6 Avant در نظر گرفته شده است.

  به گزارش خبر خودرو، بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ و اطلاعات دریافتی از گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور‌ در حال حاضر به‌ استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

  گروه بین الملل: فیات کرایسلر به دلیل مشکل سوییچ و کیسه های هوا بیش از 63 هزار دستگاه از محصولاتش را در دو فراخوان متفاوت جمع آوری می کند.

  گروه بین الملل: تصاویر رایانه ای جدیدی به تازگی از خودروی کادیلاک CTS – V جدید منتشر شده که می تواند ظاهر نهایی آن را پیش بینی کند.

  گروه بین الملل: دومین خودروساز بزرگ ایالات متحده به دلیل فروش کند خودروهای کوچک، الکتریکی و هیبریدی مجبور به تعدیل 700 نفر از کارشناسان در تاسیسات میشیگان شد.

  به گزارش خبر خودرو ، بنزین مصرفی تهران در هفته منتهی به چهارم اردیبهشت ماه امسال، به بیش از ٩٩,٥ میلیون لیتر رسید.

  گروه بین الملل: به نظر می رسد تولید خودروی هیبریدی الکتریکی هولدن ولت متوقف شود چرا که این خودروساز اعلام کرده به نسخه نسل جدید آن که اوایل سال جاری معرفی شد دسترسی نخواهد داشت.

  گروه بین الملل: مدیر آئودی هند، Joe King در هنگام عرضه TT جدید در دهلی نو تایید کرد این برند در نیمه اول سال جاری فیس لیفت Q3 مدل 2015 را عرضه خواهد کرد.

  گروه بین الملل: تاتا موتورز تیزری از GenX نانو (فیس لیفت نانو) را در رسانه های اجتماعی منتشر و اعلام کرد این خودرو به زودی معرفی خواهد شد.

  به گزارش خبر خودرو، میانگین مصرف بنزین کشور در هفته منتهی به چهارم اردیبهشت ماه امسال،به ٦٩ میلیون لیتر نزدیک شد.

  گروه بین الملل: پژو ستیروئن و دانگ فنگ تایید کرده اند که برای یک پلتفرم خودروی کوچک جهانی جدید همکاری خواهند کرد.

  گروه بین الملل: هیوندای سانتافه مدل 2015 از اواخر ماه فوریه در بازار هند به فروش می رسد.

  گروه بین الملل: آکورا قبل از عرضه NSX کاملا جدید جزئیات فنی جدیدی در مورد این خودروی اسپرت هیبریدی منتشر کرده است.