تایید خبر فروش 500X در امریکا       منتظر شاسی بلند جدید سانگ یانگ باشید       معرفی یک نسخه محدود از سوبارو فورستر       رونمایی دو نسخه جدید از میتسوبیشی آتلندر       انتشار نسخه مسابقه ای فراری لافراری       پورشه 911 توربوی جدید فاش شد      سرمايه گذاري مشترك، شرط ايران خودرو براي همكاري ها      اجرای 3 هزار نمایش ترافیکی در مدارس ابتدایی       استارت طرح نوسازی مینی بوس های فرسوده زده شد       افت 3 تا 8 درصدی قیمت در بازار خودروهای داخلی    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 8 آذر 1393  -   10:39:10 AM

 

 

 
ایمنی در سیستم ترمز تندر90 پارس خودرو
دوشنبه، 3 خرداد 1389
ساعت: 08:58
Monday, May 24, 2010
كد خبر: 107959

به گزارش خبرخودرو ، تندر90 شرکت پارس خودرو در آخرین آدیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از نظر ایمنی هم بالاتر از رقیب ایران خودرویی خود قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی شرکت پارس خودرو ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت هفتگی کلیه خودروهای تولید شده در داخل کشور را در ۹ معیار مورد ارزیابی قرار می دهد که در آخرین ارزیابی بعمل آمده، تندر90 تولید شده در شرکت پارس خودرو در معیارهای فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، صداهای غیر عادی، نفوذ آب و ترمز هیچگونه نمره منفی را کسب نکرده و در معیارهای تزئینات داخلی و خارجی و بدنه بهتر از تندر90 ایران خودرویی خود بوده و به دلیل کسب نکردن نمره منفی در تجهیزات ایمنی همچون ترمز و بدنه، از ایمنی بیشتری نسبت به محصول سایر شرکت های تولید کننده این محصول است.

بر اساس این گزارش و اعلام نتایج آخرین رتبه بندی کیفی که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تندر90 شرکت پارس خودرو در رتبه چهارم جدول رده بندی با کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل، و دو پله بالاتر از تندر90 تولیدی سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

در این گزارش آمده است: تندر90 شرکت پارس خودرو در سه و دو هفته گذشته و همچنین در هفته گذشته

( 14/02/89 الی 20/02/89 ) به ترتیب تنها با 0/30 ، 0/30 و 1/28 نمره منفی نسبت به 6/38، 8/33 و 3/31 رتبه منفی تندر90 تولیدی ایران خودرو، با اختلاف کیفی محسوسی، بالاتر از محصول سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

این گزارش حاکی است مگان تولید شده در شرکت پارس خودرو نیز در این آدیت حائز رتبه سوم این جدول شد و خودرو ماکسیما که در بیشتر ارزیابی های بعمل آمده رتبه اول این جدول را به خود اختصاص می داد، در این آدیت حضور نداشته است.

در پایان این گزارش آمده است شرکت پارس خودرو در راستای تحقق اهداف خود که حفظ و ارتقاء کیفیت و جایگاه کیفی ترین خودروساز کشوراست، تولید خودروهای خود را با شمارگان و کیفیت در حال افزایش ادامه خواهد داد.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو، گروه صنعتي ايران خودرو نقشه راه توسعه همكاري هاي بين المللي خود را براساس سرمايه گذاري مشترك، انتقال فن آوري توليد و استفاده از شبكه هاي صادراتي شركاي خارجي ترسيم كرده است.

  به گزارش خبر خودرو، یک فعال بازار خودرو گفت : رکود حاکم بر بازار خودرو متناسب با رکود ایجاد شده در اغلب مشاغل و بخش های اقتصادی در کشور صورت گرفته اما پیش بینی می شود با پایان یافتن مذاکرات و رفع سردرگمی از بازار به تدریج بازار خودرو به ثبات در قیمت و رونق نزدیک شود.

  به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور با اشاره به توافقات اخیر صورت گرفته در خصوص نوسازی ناوگان مینی بوسرانی کشور گفت : در توافقاتی که اخیرا با ستاد مدیریت حمل و نقل وسوخت صورت گرفت مقرر گردید تا با آغاز طرح نوسازی ناوگان مینی بوسرانی، حدود 120 تا 200 دستگاه از مینی بوس های فرسوده فراخوان شوند که به زودی این مساله عملیاتی خواهد شد.

  به گزارش خبر خودرو، نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو با حضور رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و حسین نجاری مدیر عامل شرکت ساپکو گشایش یافت.

  به گزارش خبرخودرو ، نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران با مشارکت حدود 800 شرکت داخلی و خارجی و حضور گسترده گروه خودروسازی سایپا در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار کرد.

  گروه بین الملل: نسخه فیس لیفتی از شاسی بلند میتسوبیشی آتلندر سال آینده به نمایشگاه اتومبیل نیویورک 2015 راه پیدا خواهد کرد.

  گروه بین الملل: تصاویر جدیدی از ابر خودروی مخصوص مسابقه فراری لا فراری XX بر روی اینترنت منتشر شد.

  گروه بین الملل: تصاویر جدید نسخه به روز رسانی شده ای از پورشه 911 توربو پیش از رونمایی رسمیش در فرانکفورت به بیرون درز پیدا کرد.

  به گزارش خبرخودرو ،‌ معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: سازمان حمل و نقل و ترافیک در نظر دارد تا با پایان ماه صفر 3 هزار نمایش ترافیکی را در مدارس ابتدایی تهران اجرا کند.

  گروه بین الملل: گمان می رود نسخه بعدی از مرسدس مایباخ کلاس S به صورت نسخه ممتاز مرسدس مایباخ S600 پولمن کشیده تر در نمایشگاه خودروی ژنو سال 2015 ماه مارس معرفی شود.

  گروه بین الملل: لکسوس امیدوار است بتواند دو خودروی جدید برای نمایش در نمایشگاه خودروی دیترویت سال آینده داشته باشد.

  گروه بین الملل: تویوتا در حال آماده سازی برای عرضه طیفی از ویژگی های ایمنی جدید در مدل های خود است.

  به گزارش خبرخودرو ، در حال حاضر سه محور فرعی شمشک-دیزین‌، مسیر سروآباد-پاوه و پونل-خلخال‌ به علت ریزش برف مسدود است؛ در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح انجام شده است.

  گروه بین الملل: سال های زیادی است که جیپ در حال مدرن سازی خودروهای خود است.

  گروه بین الملل: لامبورگینی با افتتاح نمایندگی جدیدی در بنگلور هند حضور خود در این کشور را توسعه داده است.

  گروه بین الملل: پس از ماه ها توقف تولید وایپر به دلیل تلاش دوج برای کنترل لوازم موجود این خودرو، سرانجام این خودروساز آمریکایی از گسترش خط تولید این مدل اسپرت خبر داد.

  گروه بین الملل: آئودی در حال ساخت جایگزینی برای کواترو کوپه نمادین خود است.

  به گزارش خبر خودرو، عضو انجمن قطعه سازان گفت : عدم تصویب برخی برنامه ها و استراتژی های در حوزه خودروسازی و قطعه سازی موجب شده تا همچنان صنعت خودرو دچار سردرگمی باشد.

  به گزارش خبر خودرو ، یک کارشناس صنعت خودرو گفت : هر گونه همکاری مشترک با شرکتهای بزرگ و مطرح در زمینه طراحی پلت فرم، گامی مثبت در حوزه صنعت خودروسازی کشور خواهد بود.

  به گزارش خبرخودرو ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر اهمیت مدیریت دانش­محور در اداره امور شهر گفت: نگاه مبتنی بر تغییر و تحول با بهره­گیری از فن آوری­های نوین در چند سال اخیر، حوزه حمل و نقل شهری را از مدیریت سنتی به سمت مدیریت دانش­محور سوق داده است.