500اتوبوس تک کابین وارد چرخه حمل ونقل عمومی پایتخت می شود      تمايل 12 نمایندگی فروش روسی برای عرضه محصولات ایران خودرو      خودرو هایی که سرنشین آن ها کشف حجاب کرده توقیف شود      میتسوبیشی هم خودروی برقی شاسی بلند می سازد       صدر نشینی موستانگ در آلمان و انگلیس       تردد روان در جاده‌های کشور      همکاری مشترک BYD و دایملر       نوسازی ناوگان مینی بوسرانی کشور در پیچ و خم وعده های مسئولان       ضعف در اجرای قانون مسبب اصلی عدم توسعه حمل و نقل عمومی است      ساماندهی تردد وانت بارها در راه های برون شهری از آبان ماه اجرا می شود    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 6 شهريور 1395  -   11:07:58 PM

 

 

 
ایمنی در سیستم ترمز تندر90 پارس خودرو
دوشنبه، 3 خرداد 1389
ساعت: 08:58
Monday, May 24, 2010
كد خبر: 107959

به گزارش خبرخودرو ، تندر90 شرکت پارس خودرو در آخرین آدیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از نظر ایمنی هم بالاتر از رقیب ایران خودرویی خود قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی شرکت پارس خودرو ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت هفتگی کلیه خودروهای تولید شده در داخل کشور را در ۹ معیار مورد ارزیابی قرار می دهد که در آخرین ارزیابی بعمل آمده، تندر90 تولید شده در شرکت پارس خودرو در معیارهای فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، صداهای غیر عادی، نفوذ آب و ترمز هیچگونه نمره منفی را کسب نکرده و در معیارهای تزئینات داخلی و خارجی و بدنه بهتر از تندر90 ایران خودرویی خود بوده و به دلیل کسب نکردن نمره منفی در تجهیزات ایمنی همچون ترمز و بدنه، از ایمنی بیشتری نسبت به محصول سایر شرکت های تولید کننده این محصول است.

بر اساس این گزارش و اعلام نتایج آخرین رتبه بندی کیفی که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تندر90 شرکت پارس خودرو در رتبه چهارم جدول رده بندی با کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل، و دو پله بالاتر از تندر90 تولیدی سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

در این گزارش آمده است: تندر90 شرکت پارس خودرو در سه و دو هفته گذشته و همچنین در هفته گذشته

( 14/02/89 الی 20/02/89 ) به ترتیب تنها با 0/30 ، 0/30 و 1/28 نمره منفی نسبت به 6/38، 8/33 و 3/31 رتبه منفی تندر90 تولیدی ایران خودرو، با اختلاف کیفی محسوسی، بالاتر از محصول سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

این گزارش حاکی است مگان تولید شده در شرکت پارس خودرو نیز در این آدیت حائز رتبه سوم این جدول شد و خودرو ماکسیما که در بیشتر ارزیابی های بعمل آمده رتبه اول این جدول را به خود اختصاص می داد، در این آدیت حضور نداشته است.

در پایان این گزارش آمده است شرکت پارس خودرو در راستای تحقق اهداف خود که حفظ و ارتقاء کیفیت و جایگاه کیفی ترین خودروساز کشوراست، تولید خودروهای خود را با شمارگان و کیفیت در حال افزایش ادامه خواهد داد.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور گفت : در حال حاضر46 هزار مینی بوس در ناوگان برون شهری کشور تردد می‌کند که از این میزان 90 درصد آنها فرسوده است .

  به گزارش خبر خودرو ، یک فعال در صنعت قطعه سازی کشور می گوید با وجود روند مناسبی که در تولید و فروش خودروهای داخلی وجود دارد اما همچنان پرداخت مطالبات قطعه سازان با مشکل جدی روبرو است.

  به گزارش خبر خودرو، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت: دستورالعمل ساماندهی تردد وانت بارها در راههای برون شهری در اواخر تیرماه سال جاری توسط معاون وزیر راه و شهرسازی و ریاست محترم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابلاغ و این دستورالعمل از آبان ماه سال جاری در سراسر کشور اجرایی می شود.

  به گزارش خبر خودرو ، قائم مقام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: طبق مصوبه ابلاغ شده دولت به وزارت صنایع و معادن، ساخت و تولید خودروهای کاربراتوری به دلیل میزان بالای آلایندگی از سال 82 در کشور متوقف شده است.

  به گزارش خبرخودرو ، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از بهسازی ناوگان اتوبوسی پایتخت همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد .

  به گزارش خبرخودرو، دوازده نمایندگی فروش از شهر های مختلف روسیه برای عرضه محصولات ایران خودرو در بازار خودرو اين كشور اعلام آمادگی کردند.

  به گزارش خبرخودرو ، دادستان عمومی تهران گفت: اقدامات ایجابی، حمایتی و فرهنگی نقش مهمی در خنثی کردن هجمه دشمن به منظور تغییر رفتار و سبک زندگی دارد.

  گروه بین الملل: اوساموماسوکو، مدیر میتسوبیشی موتورز، که عموما جزئیات مناسبی را در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد از عرضه قریب الوقوع یک شاسی بلند برقی کوچک توسط این شرکت خبر داد.

  گروه بین الملل: در حالی که بسیاری گمان می کنند با سخت تر شدن قوانین آلایندگی شاهد از بین رفتن بازار خودروهای اسپرت خواهیم بود اما تولید این محصولات با شتاب بیشتری دنبال می شود.

  به گزارش خبرخودرو ، بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

  گروه بین الملل: خودروهای الکتریکی به آرامی جای خود را در بازار خودروی چین باز می کنند و مسلما اتفاقات خوبی در بخش تحقیق و توسعه این کشور به وجود می آید.

  به گزارش خبرخودرو، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص لزوم ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه حمل و نقل عمومی ، گفت: یکی از فاکتورهای توسعه یافتگی بحث توسعه حمل و نقل عمومی است، البته زیرساخت های حمل و نقلی به شکل کلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

  گروه بین الملل: مسلما همه می دانند که محصول جدید تاسیسات ولفسبورگ نسل آینده گلف خواهد بود اما تصویری که به تازگی به بیرون درز کرده به نظر نسخه فیس لیفت آن می آید.

  گروه بین الملل: حالا که روزهای پایانی تابستان را پشت سر می گذاریم مرسدس بنز یاد ارائه خودروهای مسافرتی افتاده و یک ون جدید را معرفی کرده است.

  به گزارش خبر خودرو ، رئیس گروه کنترل و عملیات پلیس راه کشور گفت : باند جنوبی آزاد راه تهران ـ کرج از پل فردیس تا شهرک خاتم ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است .

  گروه بین الملل: شرکت آلمانی Novitec Rosso بسته منحصر به فرد دیگری را برای خودروی فراری 488 اسپایدر ارائه کرد.

  گروه بین الملل: اگرچه خودروهای مینی هیچ کدام از کیسه های هوای ساخت تاکاتا استفاده نمی کنند اما این شرکت تصمیم گرفت تعداد 7810 دستگاه از خودروهای کلابمن مدل 2016 و 2017 را به دلیل مشکل کیسه های هوای کناریشان فراخوان کند.

  به گزارش خبر خودرو، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری همدان گفت: طرح نوسازی تاکسی های فرسوده در همدان در حال انجام است و تاکنون 70 دستگاه تاکسی نوسازی شده و به صورت هفتگی بر این تعداد افزوده می شود.

  گروه بین الملل: مینی کانتریمن مدل 2017 برای اولین بار در حال تست در هند دیده شده است.

  به گزارش خبرخودرو ، کشاورزیان با اعلام افتتاح سالن مسافری شلمچه پیش از اربعین امسال از اصلاح و بهبود و ضعیت پایانه‌ها در یک سال اخیرگذشته خبر داد و گفت: 62 درصد زایران از مرز مهران استفاده می‌کنند.