نجفیان مدیرعامل شرکت سازه گستر شد      سراتو سایپا در صدر کیفی ترین ها قرار گرفت      شهرداری تهران سهم خود در توسعه حمل و نقل عمومی را پرداخته است      با یک خودروی چینی جدید آشنا شویم      صنايع خودروسازي برزيل آينده روشني ندارد      سردار مهری رئیس پلیس راهور شد       از ساعت 24 سه شنبه:  سوخت خودروهاي عمومي با نرخ آزاد محاسبه مي‌شود       دو محصول پارس خودرو در صدر کیفی ترین ها قرار گرفت      با هر گونه افزايش کرايه حمل و نقل برخورد خواهد شد       در يك ساعت پنج هزار وانت آريسان فروخته شد    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 5 خرداد 1394  -   9:55:29 AM

 

 

 
ایمنی در سیستم ترمز تندر90 پارس خودرو
دوشنبه، 3 خرداد 1389
ساعت: 08:58
Monday, May 24, 2010
كد خبر: 107959

به گزارش خبرخودرو ، تندر90 شرکت پارس خودرو در آخرین آدیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از نظر ایمنی هم بالاتر از رقیب ایران خودرویی خود قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی شرکت پارس خودرو ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت هفتگی کلیه خودروهای تولید شده در داخل کشور را در ۹ معیار مورد ارزیابی قرار می دهد که در آخرین ارزیابی بعمل آمده، تندر90 تولید شده در شرکت پارس خودرو در معیارهای فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، تجهیزات الکتریکی، صداهای غیر عادی، نفوذ آب و ترمز هیچگونه نمره منفی را کسب نکرده و در معیارهای تزئینات داخلی و خارجی و بدنه بهتر از تندر90 ایران خودرویی خود بوده و به دلیل کسب نکردن نمره منفی در تجهیزات ایمنی همچون ترمز و بدنه، از ایمنی بیشتری نسبت به محصول سایر شرکت های تولید کننده این محصول است.

بر اساس این گزارش و اعلام نتایج آخرین رتبه بندی کیفی که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تندر90 شرکت پارس خودرو در رتبه چهارم جدول رده بندی با کیفیت ترین خودروهای ساخت داخل، و دو پله بالاتر از تندر90 تولیدی سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

در این گزارش آمده است: تندر90 شرکت پارس خودرو در سه و دو هفته گذشته و همچنین در هفته گذشته

( 14/02/89 الی 20/02/89 ) به ترتیب تنها با 0/30 ، 0/30 و 1/28 نمره منفی نسبت به 6/38، 8/33 و 3/31 رتبه منفی تندر90 تولیدی ایران خودرو، با اختلاف کیفی محسوسی، بالاتر از محصول سایر شرکت های تولید کننده این خودرو قرار گرفت.

این گزارش حاکی است مگان تولید شده در شرکت پارس خودرو نیز در این آدیت حائز رتبه سوم این جدول شد و خودرو ماکسیما که در بیشتر ارزیابی های بعمل آمده رتبه اول این جدول را به خود اختصاص می داد، در این آدیت حضور نداشته است.

در پایان این گزارش آمده است شرکت پارس خودرو در راستای تحقق اهداف خود که حفظ و ارتقاء کیفیت و جایگاه کیفی ترین خودروساز کشوراست، تولید خودروهای خود را با شمارگان و کیفیت در حال افزایش ادامه خواهد داد.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو، طی حکمی از سوی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا معصوم نجفیان به عنوان مدیر عامل شرکت سازه گستر منصوب شد.

  به گزارش خبر خودرو ، نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سهم 50 درصدی دولت در حمل و نقل عمومی گفت : یا دولت می تواند این سهم را پرداخت کند و یا نمی تواند بنابراین چنانچه قادر به پرداخت این سهم نیست باید بدهد لایحه ای ارائه کند تا این قانون اصلاح شود و اعلام شود تا دولت سهمی در توسعه حمل و نقل عمومی نداشته باشد.

  به گزارش خبر خودرو، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران آخرین رده بندی کیفی خودروهای سواری را در فرورودین ماه 94 اعلام کرد.

  به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سهمیه خودروهای گازوییل سوز همچنان به قوت خود باقی است اما نرخ عرضه آن از ۲۵۰ به ۳۰۰ تومان در هر لیتر رسیده است.

  گروه بین الملل: جنرال موتورز، بزرگترین خودروساز ایالات متحده، از سرمایه گذاری 5.4 میلیارد دلار ظرف چندسال آینده در بیش از 40 تاسیسات تولیدیش در سراسر ایالات متحده با هدف ارتقا به روز رسانی آن ها خبر داد.

  گروه بین الملل: شرکت ژاپنی میتسوبیشی تصمیم دارد ظرف چند سال آینده خودروی پاژرو را در قالب نسلی جدید به بازار باز گرداند.

  گروه بین الملل: رنو رسما از آغاز فروش خودروی شاسی بلند کاجار در یکم ژوئن در فرانسه خبر داد.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای اسلامی شهر تهران مصوبه افزایش کرایه تاکسی ها در سطح شهر تهران را در سال 93 تصویب کرد و از اوایل سال 94 نیز اجرایی شد؛ بنابر این رانندگان تاکسی، حق افزایش نرخ بیش از قیمت مصوب را ندارند.

  گروه بین الملل: طبق اعلام مدیر اوراسیای شرکت خودروسازی رنوی فرانسه، درصورت ادامه تنش های کاری موجود در ترکیه و قوت گرفتن احتمال توقف تولید تاسیسات اویاک رنو در این کشور، رنو برنامه سرمایه گذاریش در ترکیه را مورد بازنگری قرار می دهد.

  گروه بین الملل: نسخه فیس لیفت سدان فولکس واگن پولو با هدف عرضه در بازار روسیه رونمایی شد.

  گروه بین الملل: یکی از مدیران ارشد دومین خودروساز بزرگ ایالات متحده اعلام کرد با افت رشد چین، فورد بیشترین میزان فروش مشارکتی خود را در منطقه آسیا اقیانوسیه به ثبت رسانده است.

  گروه بین الملل: دولت پاکستان طرحی را اعلام کرده که طی آن با هدف بهبود واردات خودرو میزان تعرفه ها کاهش یافته است.

  گروه بین الملل: با توجه به آنکه آینده روشنی در انتظار صنایع خودروسازی برزیل قرار ندارد، هزاران کارگر مشغول به کار در شرکت های خودروسازی این کشور در آستانه بیکار شدن هستند.

  به گزارش خبر خودرو، ریيس صندوق توسعه عمان خواستار راه اندازي خط توليد محصولات ايران خودرو در اين كشور شد.

  به گزارش خبر خودرو، در حكمي از سوي مهندس وحيدزاده مديرعامل سازمان خدمات پس از فروش سايپا، اصغر مظفري به عنوان مدير ارتباطات سايپايدك منصوب شد.

  به گزارش خبر خودرو، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران آخرین رده بندی کیفی خودروهاس سواری را در فرورودین ماه 94 اعلام کرد.

  به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور گفت : با توجه به آمار بالای مینی بوس های فرسوده کشور ، به نظر نمی رسد میزان تولیدات که توسط شرکتهایی داخلی صورت می گیرد جوابگوی نیاز موجود در ناوگان فرسوده مینی بوسرانی کشور باشد.

  به گزارش خبر خودرو، کارشناس ارشد بازار سرمایه گفت : طی هفته گذشته تاکنون گروه خودرو به لحاظ حجم و ارزش در صدر معاملات صنایع بورسی قرار داشتند این در حالی است که کمتر اتفاق می افتاد که به لحاظ ارزشی ، گروه خودرو رتبه اول را در بورس به خود اختصاص دهند.

  به گزارش خبر خودرو، ايران خودرو در كمتر از يك ساعت، بيش از پنج هزار دستگاه وانت دوگانه سوز آريسان را از طريق نمايندگي هاي مجاز پيش فروش كرد.

  به گزارش خبر خودرو، غرفه سایپایدک در يازدهمين نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو اصفهان با استقبال گسترده بازدید کنندگان روبرو شد.