توليد انبوه سورن توربوشارژ فردا آغاز مي شود      چه كسي مسئوليت آلودگي هواي تهران را بر عهده دارد؟        لزوم حركت به سوي هوشمندسازي شهر از نگاه معاون شهردار تهران: نقش شهر هوشمند در تحقق «اقتصاد مقاومتي»      لزوم گسترش ناوگان حمل ونقل عمومی منطقه 21      به روز رسانی امکانات داخلی Flying spur       165 میلیارد تومان دیگر برای طرح بزرگراه یادگار امام نیاز است       احتمال ورود MG به بازارهای بزرگتر       فولکس از ارتباط رقبای فرانسوی سبقت گرفت       آزمایش خودروهای خودران جگوار       فروش ١٠٣ میلیارد تومان گازوئیل در جایگاه مرزی باشماق مریوان    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 17 بهمن 1394  -   6:06:11 AM

 

 

 
تلاش هوندا برای حضور بیشتر در بازار خودروهای کوچک هند
سه شنبه، 20 فروردين 1392
ساعت: 09:01
Tuesday, April 9, 2013
كد خبر: 210388

گروه بین الملل: هوندا تصمیم دارد تمرکز بیشتری بر روی خودروی ماروتی آلتو – پرفروش ترین خودرو در هند – کند.

به گزارش خبر خودرو ، این خودروساز بزرگ ژاپنی به دنبال عرضه خودروی ارزان تری به نسبت پریو است و برای تحقق این امر گزینه ای متعددی من جمله یک خودروی کاملا جدی  و حتی خودروی 600 سی سی کی – که برای بازار داخلی ژاپن تولید می شود – را مد نظر قرار داده است.

هیرونوری کانایاما – مدیر هوندا در هند – گفت : بازار خودروهای ارزان همچنان به رشد خود ادامه می دهد و شرکت را مجبور به فعالیت بیشتر می کند.

ما در حال بررسی بازار هستیم ولی موتوری به آن کوچکی که احتیاج داریم را به جز موتور 600 سی سی در اختیار نداریم.

البته فکر مکی کنم با توجه به سلیقه بازار این موتور هیچگاه وارد بازار هند نشود چرا که سلیقه مشتریان ژاپنی و هندی کاملا متفاوت است.

وی افزود : شرکت قویا به دنبال برنامه هایش برای گسترش فعالیت در بازار خودروهای کوچک هند می باشد.

برای تصمیم گیری و آن چه بایستی انجام دهیم به زمان احتیاج داریم با این حال می دانیم که این بخش از بازار بسیار پایدار و رو به رشد می باشد.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس صنعت خودرو در خصوص وضعیت بازار خودرو در پسابرجام گفت: اوضاع بازار خودرو در کوتاه مدت تغییر چشمگیری نخواهد کرد اما پیش بینی می شود در میان مدت با بهبود وضعیت اقتصادی و افزایش نقدینگی قطعا بازار داخلی خودرو تغییر خواهد یافت.

  به گزارش خبرخودرو، نائب رئیس هیات مدیره انجمن صنفی سی ان جی کشور گفت : بر اساس اطلاعات بدست آمده قیمت سی ان جی در سال 95 ثابت خواهد ماند و برای حفظ فاصله بین قیمت بنزین و گاز هیچ تغییری نخواهد کرد.

  به گزارش خبرخودرو ، مراحل طراحي و نمونه سازي موتور توربوشارژ توسط مهندسان و متخصصان گروه صنعتي ايران خودرو به پايان رسيد و توليد انبوه اين موتور از فردا –شنبه- آغاز خواهد شد.

  به گزارش خبرخودرو ، مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهر تهران با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان دریافت آرم طرح ترافیک گفت : در حال حاضر بالغ بر 61 هزار نفر برای دریافت طرح ترافیک ثبت نام کرده اند.

  به گزارش خبرخودرو ، یک کارشناس صنعت خودرو گفت : زمانی که یک خودرو طراحی می شود باید به صورت اصولی از نظر کیفیت موتور و سوخت مصرفی کنترل شود .

  به گزارش خبرخودرو،رييس كميته محيط زيست شوراي اسلامي شهر تهران با اعلام اين كه آلودگي هوا به يكي از اجزاي شناسنامه پايتخت تبديل شده، گفت: آلودگي هواي تهران هر وقت اراده مي‌ كند، اوج مي گيرد و هر وقت به اوج مي رسد، شهر را به حالت نيمه تعطيل در مي آورد و صرفاً افرادي كه هيچ چاره اي ندارند از خانه بيرون مي آيند و در هواي مسموم اين شهر خاكستري، تنفس و در زير آسمان دودي آن، تردد مي كنند.

  به گزارش خبر خودرو، معاون شهردار تهران با تأكيد بر اين كه جهان امروز به سمت هوشمندسازي پيش مي رود و شهرهاي پيشرفته دنيا در حال تبديل شدن به شهرهاي هوشمند هستند، گفت: البته نيل به شهر هوشمند، چالش هاي خود را نيز دارد كه ضمن رفع موانع و محدوديت هاي موجود، بايد نسبت به جا انداختن اصول و مباني آن و نیز فرهنگ سازي لازم، اقدام شود.

  گروه بین الملل: هوندا کارز هند در Auto Expo سال 2016 اقدام به نمایش مدل هیبریدی هوندا آکورد کرده است.

  گروه بین الملل: جنرال موتورز هند به تازگی در نمایشگاه Auto Expo 2016 اقدام به رونمایی از سدان کامپکت شورلت Essentiaکانسپت کرده است.

  گروه بین الملل: رنو کوئید از زمان عرضه در ماه سپتامبر تا کنون بیش از 90 هزار پیش فروش داشته است.

  به گزارش خبرخودرو، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه دو تهران گفت: 3 دستگاه تاکسی هیبرید وارد ناوگان تاکسیرانی این منطقه شد.

  گروه بین الملل: رنج روور مدل 2017 فیس لیفت خواهد شد.

  گروه بین الملل: به تازگی تصویر جدیدی که ادعا می شود نمایی بدون پوشش استتاری از قسمت جلوی آستون مارتین DB11 است به صورت آنلاین منتشر شده است.

  گروه بین الملل: به تازگی تصویری منتشر شده است که گفته می شود شاسی بلند جدید نیسان آرمادا مدل 2017 را نشان می دهد.

  به گزارش خبرخودرو، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اعلام آغاز ثبت نام برای نوسازی 20 هزار دستگاه تاکسی فرسوده در شهر تهران گفت: با توجه به هماهنگی هایی که صورت گرفته مهلت پایان ثبت نام برای نوسازی تاکسی های فرسوده در تهران تا تاریخ 21 بهمن ماه سال جاری است.

  گروه بین الملل: تاتا موتورز در Auto Expo سال 2016 هند از سدان کامپکت کایت 5 رونمایی کرد.

  گروه بین الملل: هیوندای موتور هند در Auto Expo سال 2016 از شاسی بلند کم تر از 4 متر هیوندای کارلینو کانسپت رونمایی کرد.

  گروه بین الملل: پیکاپ شورلت کلورادو که در Auto Expo سال 2016 به نمایش درآمده یک مدل جهانی است.

  به گزارش خبرخودرو ، معاون دفتر حمل ونقل روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اظهار داشت : دولت در بودجه سال 95 مبلغی را به سازمان حمل و نقل روستایی اختصاص داده و این سازمان با همکاری بانک های عامل با ارائه تسهیلات به متقاضیان خرید خودرو در مناطق روستایی کمک خواهد کرد.

  به گزارش خبرخودرو ، معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری منطقه 21 گفت : با توجه به بازدیدهای دوره ای معاون شهردار از منطقه 21 شهرداری تهران، راه اندازی اتوبوس های تندرو در دستور کار قرار گرفت.