چشم امید صنعتگران به خودروسازی است      صنعتگران موتور محرك توسعه اقتصادي كشورهستند      مدیرکل جدید مهندسی ایمنی ترافیک شهرداری تهران منصوب شد      خدمات پس از فروش بسیار ضعیف خودروهای داخلی و وارداتی در ایران       ارسال 135 هزار دستگاه از محصولات گروه خودروسازی سایپا به عراق      فعالیت ٣٨٤ جایگاه سوخت استان تهران      حل مسائل مالی قطعه سازان جزء برنامه های اصلی سازه گستر است      طرح تردد خودروها براساس آلایندگی در تهران اجرایی می شود      تصاویر نسل آینده مگان به همراه جزییات دقیق تر منتشر شد      به روز رسانی خودروی آئودیA1     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 9 تير 1394  -   3:38:11 AM

 

 

 
ثبت نام سامانه«بشارت» در 6 پایانه تاکسیرانی
پنجشنبه، 5 ارديبهشت 1392
ساعت: 08:50
Thursday, April 25, 2013
كد خبر: 212244

به گزارش خبر خودرو، سازمان تاکسیرانی با هدف صرفه جویی در زمان تاکسیرانان طرح ثبت نام در سامانه خدمات رفاهی بشارت را در 6 پایانه تاکسی آغاز کرده است.

ثبت نام از تاکسیرانان در طرح «بشارت» از ابتدای اردیبهشت در شش پایانه تاکسیرانی تهران  آغاز شده است.

در این طرح گروه های ویژه ای از سازمان به پایانه ها مراجعه می کنند و به طور حضوری اطلاعات رانندگان را در سیستم وارد می کنند. این طرح برای جلوگیری از هدر رفتن زمان تاکسیرانان برای مراجعه حضوری به سازمان پیش بینی شده است.

 بر اساس جدول زمان بندی ثبت نام از رانندگان در پایانه ها تا 15 اردیبهشت ادامه دارد. پس از آن نیز تاکسیرانان می توانند با مراجعه به سازمان به روال قبلی برای بهره مندی از خدمات بشارت ثبت نام نمایند.

 بسته خدماتی رفاهی بشارت شامل تخفیف 100درصدی بیمه تکمیلی رانندگان و 70 درصدی خانواده هایشان، تخفیف 30 درصدی بیمه عمر و حوادث، بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث، خدمات تالارهای پذیرایی، هتل مشهد مقدس، خدمات ورزشی، آموزشی و درمانی مجموعه های شهرداری می شود.

بر اساس این گزارش تا پایان فروردین ماه سال 92 13 هزار و 772 درخواست برای بیمه، دو هزار و 827 درخواست برای خدمات رفاهی(خدمات تالارهای پذیرایی یاس- سفر به مشهد مقدس)، یک هزار و 855 خدمات تهیه بلیت سینماهای شهر تهران، سه هزار و 640 خدمات درمانی شهر سالم ، سه هزار و 403 درخواست خدمات ورزشی و 542 درخواست بهره مندی از خدمات آموزشی در سامانه بشارت ثبت شده است.

سامانه خدمات رفاهی تاکسیرانان شهر تهران 24 بهمن با حضور قالیباف شهردار تهران، نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و معاونان و مدیران شهری رونمایی شد. متقاضیان برای ثبت نام در سامانه خدمات رفاهی تاکسیرانان و استفاده از خدمات بیمه ای ، سفر، آموزشی و تفریحی باید به نشانی اینترنتی http://taxi.tehran.ir لینک سامانه بشارت مراجعه کنند.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با صدور پیامی، فرارسیدن روز ملی صنعت و معدن را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

  به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای با تبريك روز صنعت و معدن به همه جهادگران اين عرصه گفت: بخش صنعت و معدن، به عنوان مهم‌ترين محرك عرصه اقتصادي كشور، در ايجاد اشتغال پايدار و به تبع آن افزايش توليد ناخالص ملي و رشد اقتصادي نقش تعيين كننده دارد و دست يابي به اهداف پيش‌بيني شده در سندچشم‌انداز اين بخش نيازمند نگاهي انديشمندانه و تدبير بيش تري است.

  به گزارش خبر خودرو، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت : امروز از ابزارهایی که می تواند منجر به مزیت رقابتی در شرکت های خودروساز شود توجه به حوزه خدمات پس از فروش است، این همان نگاه مشتری گرایی یا مشتری محوری است که می تواند به سودآوری بیشتر ، افزایش درآمد و رشد سهام و جایگاه صنعت خودروی کشور کمک نماید.

  به گزارش خبر خودرو ، رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با اشاره به برخی کاستی ها و عقب ماندگی های موجود در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو گفت : هر چند مشکلات زیادی در حوزه خدمات پس از فروش وجود دارد اما امروز اولویت مصرف کننده داخلی قیمت خودرو است که متاسفانه تاکنون نتوانسته ایم در این راستا به جایگاه مناسبی دست یابیم.

  به گزارش خبر خودرو ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به طرح رتبه بندی خودروها براساس آلایندگی جهت تردد در تهران گفت: در این طرح ، خودرو ها براساس آلایندگی به 4 رنگ قرمز، زرد ، سبز و آبی تقسیم بندی شده و بر این اساس مجاز به تردد در شهر خواهند بود.

  به گزارش خبرخودرو مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به نوسازی ناوگان مینی بوسرانی گفت: با توجه به این که ستاد سوخت به تعهدات خود عمل نکرده است و اعتبارات لازم برای نوسازی مینی بوس ها تامین نشده است مدیریت شهری در این راستا پیشنهاداتی را مطرح کرده است.

  به گزارش خبرخودرو، رئیس نظارت بر بیمه های خودرو بیمه مرکزی در خصوص الحاقیه بیمه شخص ثالت در سال جاری اظهار داشت: الحاقیه های بیمه شخص ثالت هم زمان با افزایش نرخ دیه از جانب قوه محترم قضاییه از 150 میلیون در ماه های غیر حرام به 165 میلیون تومان و از 200 میلیون به 220 میلیون تومان در ماه های حرام افزایش یافته است.

  به گزارش خبرخودرو، عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر در رابطه با ورود خودروهای هیبریدی به سیستم حمل و نقل کشور اظهار داشت: امروزه در سطح دنیا آزمایش های گوناگونی در خصوص میزان کارآمدی خودروهای هیبریدی در حال انجام است و در راستای الویت های برنامه ریزی کشور در امر مصرف بهینه سوخت هم اکنون به صنعت خودروهای هیبریدی و الکتریکی در داخل کشور نیز پرداخته می شود.

  به گزارش خبرخودرو ، به موجب حکمی از سوی مهندس سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مهندس علی فغانی به عنوان مدیرکل جدید مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری تهران منصوب شد.

  به گزارش خبر خودرو، گروه خودروسازی سایپا تا کنون 135 هزار دستگاه از انواع محصولات خود را به عراق صادر نموده و از سال 1389 تا کنون رتبه اول فروش در این بازار را در اختیار داشته است.

  به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل شرکت سازه گسترسایپا از واحدهای تولیدی گروه صنعتی اتحاد موتور بازدید کرد.

  گروه بین الملل: نسل آینده رنو مگان که قرار است 2 ماه آینده در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شود هنگام انجام آزمایش جاده ای در حالی که دارای پوشش استتاری بود مشاهده و تصاویر جدیدی از آن به ثبت رسید.

  گروه بین الملل: شرکت آلمانی MTM با الهام از خانواده محصولات سری B بازار اقدام به تیونینگ آئودیA1 و عرضه آن تحت نام Nardo کرد.

  به گزارش خبر خودرو، پایانه اتوبوسرانی آزادی یکی از پر رفت و آمد ترین مراکز عبور و مرور غرب تهران و شهرهای اقماری است؛ پایانه ای که در کنارش خط متر و پایانه تاکسیرانی را نیز دارد.

  گرو ه بین الملل: مک لارن رسما نسخه جدید ابر خودروی P1 موسوم به Alain Prost Edition را معرفی می کرد.

  گروه بین الملل: جایگزین ابرخودروی بوگاتی ویرون آماده شده و در مراحل نهایی رونمایی ورود به بازار می باشد.

  گروه بین الملل: بالاخره پس از گذشت حدود شش ماه جزئیات مربوط به عملکرد فورد فوکس RS منتشر گردید.

  به گزارش خبرخودرو ، رئیس پلیس راهور ناجا با تقاضای تصویب افزایش جرائم رانندگی متناسب با تورم در هیئت دولت گفت: اجرایی شدن این بخش از قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی قطعا در اصلاح رفتار رانندگان موثر است.

  گروه بین الملل: نیسان در تلاش است تا لیف را در سطح خودروهای الکتریکی جدیدی که در دست ساخت هستند برساند.

  گروه بین الملل: سرانجام لکسوس با تجهیز IS به یک موتور 2.0 لیتری توربوی جدید، اقدامی را که مدت ها در مودر آن شایعه شده بود انجام داد.