ذخيره بنزين 400 توماني به 870 ميليون ليتر رسيد       رونمایی از تصاویر عضو جدید خانواده ب ام و سری 2      اولین تصاویر از فراری 458M ثبت شد      ايساكو براي پنجمين بار در برترين جايگاه ايستاد      رونق به بازار خودرو بازگشت       فورد موستانگ جهانی تر می شود      خودروهای هيبريدی رقيب خودروهای داخلی می شوند      رفتارهای ترافیکی از اصلی ترین شاخص های توسعه جوامع است       تفاوت قيمت علت اصلي قاچاق سوخت       فیس لیفت سری 6 برای اولین بار مشاهده شد    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 1 شهريور 1393  -   9:48:36 PM

 

 

 
تعرفه آرم طرح ترافیک سالانه اعلام نشده است
سه شنبه، 10 دی 1392
ساعت: 08:25
Tuesday, December 31, 2013
كد خبر: 241838

به گزارش خبر خودرو ، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر اسلامی شهر تهران در خصوص تعرفه جدید خرید آرم طرح ترافیک 93 گفت : هنوز پیشنهادی از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک در کمیسیون مطرح نشده است .

احمد دنیا مالی در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو افزود : در افزایش تعرفه جدید خرید آرم طرح ترافیک باید مسائلی همچون تورم را نیز در نظر داشت.

وی در ادامه این مطلب عنوان کرد : قیمت جدید باید به گونه ای تعیین شود که خرید طرح ترافیک برای شهروندان توجیه پذیر نباشد تا بدین وسیله بتوان آلودگی هوا و ترافیک مرکز شهر را نیز کاهش داد .

وی با انتقاد از اقدامات مقطعی در جهت کاهش آلودگی هوا تصریح کرد : هیچیک از این اقدامات مشکل آلودگی هوا را به طور کلی برطرف نخواهد کرد . موضوع آلودگی هوا موضوعی چند وجهی است لذا چنانچه به این مشکل به صورت مقطعی و سطحی توجه شود نمی توان آن را مرتفع ساخت .

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر اسلامی شهر تهران اظهار داشت : اعمال سیاست های سلبی شاید مشکلات آلودگی هوا را به صورت مقطعی برطرف کند اما این مشکل باید از ریشه حل گردد .

احمد دنیا مالی به عدم کمبود در حمل ونقل عمومی اشاره کرد و اذعان داشت : خوشبختانه در این بخش با کمبود زیادی مواجه نیستیم اما توسعه حمل ونقل عمومی از مهمترین برنامه های شورای اسلامی شهر تهران محسوب می شود .

به گفته وی در کنار توسعه حمل و نقل عمومی مسائلی از قبیل الزام معاینه فنی ، خروج خودروهای فرسوده و جلوگیری از تردد پیکان باید در راس اقدامات لازم برای کاهش آلودگی هوا قرار گیرد .

وی به تردد 2 هزار اتوبوس فرسوده در شهر تهران اشاره کرد و گفت : البته نباید ضرورت وجود کاتالیست و فیلتر هی مختلف در خودرو ها را نیز به منظور کاهش آلودگی هوا نادیده گرفت .

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر اسلامی شهر تهران در انتها عنوان کرد : برخی از قوانین از جمله جلوگیری از تردد فرسوده ها در تهران و سایر کلان شهرها به دلیل وجود آلودگی هوا باید سختگیرانه تر اعمال شود .

 


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو ، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه صنعت خودرو ایجاد ، رشد و حتی مرحله ای که شکوفایی این صنعت را شاهد بودیم ، بستر این شکوفایی بر اساس منابع عمومی کشور بوده است ، پس انتظار پاسخگویی در این زمینه از خودروسازان می رود.

  به گزارش خبرخودرو، شركت ايساكو رتبه اول خدمات پس از فروش را مجددا در بين خودرو سازان كسب كرده است.

  به گزارش خبر خودرو، یک فعال بازار خودرو، با اشاره به اعلام کاهش 2 تا 3 درصدی قیمت برخی از خودروهای داخلی گفت : خوشبختانه این اقدام شرکتها تاثیر مثبتی بر بازار خودرو داشته و پیش بینی می شود طی روزهای آتی خرید و فروش خودرو در بازار رونق بیشتری یابد.

  به گزارش خبرخودرو، خودرو جدید تیبا2 با قیمت بیش از 28 میلیون تومان در کشور آذربایجان به فروش خواهد رسید.

  به گزارش خبرخودرو ، مدیرعامل تعاونی مراکز اسقاط کشور گفت : روند اداری اسقاط خودرو باید کوتاه شود .

  به گزارش خبرخودرو ، معاون امور توان بخشی بهزیستی کشور گفت : از مرداد ماه سال 86 باید روزانه 5 هزار لیتر بنزین در قالب کارت سوخت در اختیار بهزیستی قرار می گرفت .

  به گزارش خبر خودرو، یک کارشناس صنعت خودرو، گفت : متاسفانه در سال های اخیر سیاست های دولت در قبال صنعت خودرو درست و شفاف و به سمت توسعه نبوده است .

  به گزارش خبرخودرو، موجودی بنزین یارانه ای 400 توماتی در کارتهای هوشمند سوخت به 870 میلیون لیتر رسید.

  گروه بین الملل: تصاویر جدیدی از نسخه Family Tourer هفت سرنشین از خودروی ب ام و سری 2 هنگام انجام آزمایش جاده ایش به ثبت رسید.

  گروه بین الملل: خودروی کاملا جدید فراری 458M برای اولین بار به هنگام انجام آزمایش جاده ای اسیر دوربین خبرنگاران شد.

  گروه بین الملل: تصویر اولین فرمان راست نسل جدید فورد موستانگ تولید کارخانه منتشر شد.

  به گزارش خبرخودرو، معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با اعلام سیاست مدیریت شهری در خصوص ارتقاي كيفي ناوگان تاكسيراني تهران گفت: در اغلب كشورهای جهان، با كيفيت‌ترين خودروها به عنوان تاكسي به كار گرفته مي‌شوند، در صورتي كه در كشور ما بي كيفيت‌ترين خودروها را به اين منظور به كار مي‌گيرند.

  به گزارش خبرخودرو، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: اجرای نمایش­های ترافیکی در مدارس بزرگ­ترین گام در فرهنگ­سازی ترافیک است.

  گروه بین الملل: نسخه فیس لیفت ب ام و سری 6 هنگام انجام آزمایش جاده ای مشاهده شد.

  گروه بین الملل: دفتر چه کاتالوگ و سفارش شوروولت کوروت Z06 مدل 2015 به بیرون درز پیدا کرد وجزئیات جدیدی از این خودرو را افشا کرد.

  گروه بین الملل: به تازگی تصاویر جدید از نسخه مونت کارلوی نسل جدید اشکودا فابیا که احتمال می رود اواخر امسال معرفی شود ، بر روی اینترنت قرار گرفت.

  به گزارش خبرخودرو، ٦٠ لیتر بنزین سهمیه ای شهریور ماه با نرخ ٧٠٠ تومان، بدون هیچ تغییری در قیمت و میزان سهمیه، به کارتهای سوخت واریز شد.

  گروه بین الملل: فورد به تازگی سه فراخوان مجزا را برای طیف گسترده ای از محصولاتش در سراسر جهان اعلام کرد.

  گروه بین الملل: خودروی مفهومی مازاراتی آلفیری ، با حضور در هفته خودروی مونتری به صورت محلی در امریکا رونمایی شد.

  گروه بین الملل: رنو نسل جدیدی از توینیگو را با قیمت پایه 9495پوند وارد بازار بریتانیا کرد.