محدودیت ترافیکی تا ۱۴ فروردین‌ماه      ترافیک سنگین جاده هراز      ترافیک سنگین در سه محور شمالی کشور      تخطی از رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، گناه است      محور هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است       خدمات امدادی سایپا به مسافران و زائران راهیان نور      در 11روز نخست طرح خدمات نوروزی ایران خودرو محقق شد: کاهش 26درصدی میانگین زمان تعمیرات امدادی      بازدید مدیرعامل گروه سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید محصولات SP100      در راستای نظارت و پیگیری طرح امداد نوروزی: مدیرعامل گروه سایپا از ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی بازدید کرد      سامانه 141 در خدمت ایمنی و افزایش هوشمندی مدیریت سفرهای جاده ای    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

پنجشنبه، 10 فروردين 1396  -   7:11:55 AM

 

 

 
سرلشکر باقری:شلمچه قلب جبهه‌ها بود
شنبه، 28 اسفند 1395
ساعت: 23:36
Saturday, March 18, 2017
كد خبر: 465739

 

 

سرلشکر باقری با تقدیر از دست اندر کاران راهیان نور اظهار کرد: تاریخ شهادت می‌دهد که سرزمین شلمچه در بسیاری از عملیات‌ها منطقه‌ای تعیین کننده بود.


خبرگزاری تسنیم: به مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور,سردار سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح امروز شنبه با حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور و بازدید از یادمان شهدای شلمچه در سخنانی در جمع زائران این یادمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: تاریخ دفاع مقدس شهادت می دهد که سرزمین شلمچه به عنوان قلب جبهه ها در بسیاری از عملیات ها منطقه ای تعیین کننده بود.
 
 
وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس در جلسه ای که خود حضور داشتم افراد با تجربه نظامی معتقد بودند که آزادی این منطقه تنها با بمب اتم قادر خواهد بود اما شهادت طلبی بسیجیان که قدرتی بالاتر از بمب اتم بود سبب شد که این منطقه در عملیات کربلای5 به دست رزمندگان فتح شود.
 
سرلشکر باقری در ادامه با اشاره به رشادت های شهید عبدالله میثمی از روحانیون بزرگ دوران دفاع مقدس گفت: شهید میثمی روحامی بزرگی بود که در دوران دفاع مقدس در عملیات کربلای5 در این منطقه به شهادت رسید. شهیدی که معلم اخلاق در جبهه ها بود و همچنین بسیاری از شهدای دیگر نیز چنین ویژگی داشتند.
 
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تصرف قله های معنویت کار اساسی تری نسبت به تصرف خط دفاعی دشمن بود که در جبهه ها صورت گرفت, گفت: بسیار خوشحال هستم که چهره های نورانی و شاداب در کسوت خادم, راوی, مدیر و مسول راهیان نور این جبهه ها را احیا کردند و موجب شدند که مردم با سفر به این مناطق روح خود را شستشو دهند.
 
سرلشکر باقری با تقدیر از دست اندر کاران راهیان نور اظهار کرد: سپاه و بسیج سرمایه گذاری عظیمی در راهیان نور داشته اند که در کنار دیگر ماموریت های خود این جبهه ها را برای حضور ملت ایران فراهم می سازند.

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: