خودروسازان داخلی راه بهتری برای عبور از گردنه مصوبه اسقاط خودروها دارند       شرايط پيش فروش اينترنتي خودروهاي تندر90 و ساندرو اعلام شد       2 مشکلی جدی که موجب سردرگمی قطعه سازان شده است      جهانی شدن، چالش پیش روی صنعت خودروسازی ایران      مصوبه جدید اسقاط خودروها حاصل یک سال کار کارشناسی است و بعید است با یک درخواست لغو شود      فروش اینترنتی سایپا ، گامی نوین در افزایش مشتری مداری      ادامه سناریوی ورود بی رویه تایرهای وارداتی در بازار تولیدات داخلی       به زودی خودروهای SUV انتخاب اول مشتریان در دنیا خواهد شد      انتظارات کمیسیون صنایع از وزیر جدید صنعت: گذار از مونتاژکاری به خودروسازی با نگاه به بازارهای صادراتی       نقدی بر تجویز دستورات فرمایشی دولت ها در صنعت خودرو : مطالبات 400 میلیارد تومانی خودروسازان از محل خروج خودروهای فرسوده     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 31 مرداد 1396  -   1:47:43 PM

 

 

 
مانور آمادگی در برابر حمله موشکی کره شمالی در ژاپن
يکشنبه، 29 اسفند 1395
ساعت: 17:02
Sunday, March 19, 2017
كد خبر: 465745

 

مانور تمرینی مقابله با حمله موشکی کره شمالی در یکی از مدارس ژاپن انجام شد.


باشگاه خبرنگاران: به نقل از سی ان ان، اولین مانور آمادگی در برابر حمله احتمالی کره شمالی در یکی از مدارس ژاپن انجام شد. علاوه بر دانش آموزان، تعدادی از بزرگسالان نیز در این مانور شرکت کردند.

در پایان این مانور، یکی از مقامات دولتی ضمن تشکر از شرکت کنندگان اظهار کرد: «دولت تمام سعی خود را می کند تا با دیگر کشورها رفتار دوستانه ای داشته باشد. ژاپن به هیچ کشوری حمله موشکی نمی کند؛ اما در صورت حمله کشور دیگر، پاسخ درخوری به متجاوزان خواهد داد.»

انجام چندین آزمایش موشکی و هسته ای از سوی کره شمالی و همچنین انجام تمرینات نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی موجب تنش زایی در شبه جزیره کره شده است. ژاپن به عنوان یکی از متحدان آمریکا و همسایه کره شمالی در تیررس حمله موشکی پیونگ یانگ قرار دارد. 

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: