سایپایدک در صادرات قطعات یدکی همچنان پیشتاز است      تاثیر صادرات در بهبود تراز تجاری کشور : لزوم ایجاد زیر ساخت های صادراتی برای توسعه صادرات خودرو       نمای بازار خودرویی ها در بورس + جدول      بازار بی رمق فروش لاستیک و روغن: رکود خودروسازان ، بازار فروش لاستیک و روغن را متاثر کرد      به مناسب روز جهانی استاندارد: هشدار سایپا یدک نسبت به سرویس خودرو در مراکز غیر مجاز       صادرات شرط پویایی و ماندگاری صنعت خودرو است      لزوم سرمایه گذاری ثابت ارزی و ریالی در صنعت قطعه سازی کشور       شرایط فروش مرحله دوم ساندرو استپ وی در سال جاری اعلام شد      رئيس هئيت عامل ايدرو و قائم مقام آفریقا و خاورمیانه پژو سیتروئن بررسي کردند: نحوه همکاري و ميزان پيشرفت قراردادهاي خودرويي       نگرش جدید در توسعه بازارهای صادراتی ایران خودرو    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

دوشنبه، 1 آبان 1396  -   4:17:38 AM

 

 

 
مانور آمادگی در برابر حمله موشکی کره شمالی در ژاپن
يکشنبه، 29 اسفند 1395
ساعت: 17:02
Sunday, March 19, 2017
كد خبر: 465745

 

مانور تمرینی مقابله با حمله موشکی کره شمالی در یکی از مدارس ژاپن انجام شد.


باشگاه خبرنگاران: به نقل از سی ان ان، اولین مانور آمادگی در برابر حمله احتمالی کره شمالی در یکی از مدارس ژاپن انجام شد. علاوه بر دانش آموزان، تعدادی از بزرگسالان نیز در این مانور شرکت کردند.

در پایان این مانور، یکی از مقامات دولتی ضمن تشکر از شرکت کنندگان اظهار کرد: «دولت تمام سعی خود را می کند تا با دیگر کشورها رفتار دوستانه ای داشته باشد. ژاپن به هیچ کشوری حمله موشکی نمی کند؛ اما در صورت حمله کشور دیگر، پاسخ درخوری به متجاوزان خواهد داد.»

انجام چندین آزمایش موشکی و هسته ای از سوی کره شمالی و همچنین انجام تمرینات نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی موجب تنش زایی در شبه جزیره کره شده است. ژاپن به عنوان یکی از متحدان آمریکا و همسایه کره شمالی در تیررس حمله موشکی پیونگ یانگ قرار دارد. 

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: