آریزو5 دنده ایی ، تجربه یک هیجان جدید: با 19 میلیون پیش پرداخت از سواری یک سدان زیبا لذت ببرید      سیگنال هایی که از بازار خودرو ایران دریافت می شود       هشدار جدی ایران خودرو: حواله پژو2008 قابل خرید و فروش نیست      تیگو7 در نصف جهان و شهر حافظ      ثبت نام پژو٢٠٠٨ تا تكميل ظرفيت ادامه خواهند داشت      رونمایی از نخستین دستگاه اسکنر جاده‌ای در پایتخت      طرحی با هدف کنترل بازار قطعات تقلبی : قطعات پر مصرفی که دارای کد رهگیری می شوند       پی گیری مجلسیان جهت اعمال محدودیت هایی برای واردات خودرو      تمهیدات ایساکو برای مسافران در ایام عید سعید فطر      خدمات ویژه سایپایدک به خودروهای نیسان زامیاد - دیزل    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 6 تير 1396  -   2:58:23 PM

 

 

 
مانور آمادگی در برابر حمله موشکی کره شمالی در ژاپن
يکشنبه، 29 اسفند 1395
ساعت: 17:02
Sunday, March 19, 2017
كد خبر: 465745

 

مانور تمرینی مقابله با حمله موشکی کره شمالی در یکی از مدارس ژاپن انجام شد.


باشگاه خبرنگاران: به نقل از سی ان ان، اولین مانور آمادگی در برابر حمله احتمالی کره شمالی در یکی از مدارس ژاپن انجام شد. علاوه بر دانش آموزان، تعدادی از بزرگسالان نیز در این مانور شرکت کردند.

در پایان این مانور، یکی از مقامات دولتی ضمن تشکر از شرکت کنندگان اظهار کرد: «دولت تمام سعی خود را می کند تا با دیگر کشورها رفتار دوستانه ای داشته باشد. ژاپن به هیچ کشوری حمله موشکی نمی کند؛ اما در صورت حمله کشور دیگر، پاسخ درخوری به متجاوزان خواهد داد.»

انجام چندین آزمایش موشکی و هسته ای از سوی کره شمالی و همچنین انجام تمرینات نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی موجب تنش زایی در شبه جزیره کره شده است. ژاپن به عنوان یکی از متحدان آمریکا و همسایه کره شمالی در تیررس حمله موشکی پیونگ یانگ قرار دارد. 

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: