رونمایی از نخستین دستگاه اسکنر جاده‌ای در پایتخت      پی گیری مجلسیان جهت اعمال محدودیت هایی برای واردات خودرو      تمهیدات ایساکو برای مسافران در ایام عید سعید فطر      خدمات ویژه سایپایدک به خودروهای نیسان زامیاد - دیزل      سازمان حمایت در رابطه با افزایش قیمت خودرو مسئولیتی ندارد      خدمات ویژه سایپایدک در تعطیلات عید سعید فطر      اختلاف قیمت 8 میلیونی برخی از خودروها در بازار       آغاز جشنواره فروش تابستانه وانت نیسان زامیاد با تسهیلات ویژه      قیمت سرسام آور کامیون های جدید که به متقاضیان نوسازی تحمیل می شود      فروش ويژه برليانس H200 به مناسبت عيد سعيد فطر    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 3 تير 1396  -   6:24:27 PM

 

 

 
هشدار پلیس به رانندگان در جاده‌های لغزنده
دوشنبه، 30 اسفند 1395
ساعت: 11:30
Monday, March 20, 2017
كد خبر: 465771

باشگاه خبرنگاران: سردار محمدحسين حميدی فرمانده پليس راه کشور اظهار داشت: به دلیل بارندگی در برخی محورها، سطح جاده ها لغزنده است و به همين منظور به رانندگان هشدار می دهيم كه در طول رانندگی با دقت رانندگی كنند و توجه به جلو داشته باشند تا از وقوع تصادفات جلوگيری به عمل آيد.
 
وی در ادامه افزود: بر همین اساس در 24 ساعت گذشته بيشترين علل تصادفات در درجه اول عدم توجه به جلو و خروج از جاده كه به واژگونی منتهی می شود علت دوم تصادفات را شامل می شود.
 
سردار حمیدی بیان داشت: بيشتر واژگونی ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده است و بهتر است به جای هر دو ساعت رانندگی 15 دقيقه استراحت كنند. سرعت و سبقت غيرمجاز و انحراف به چپ نيز از عوامل ديگر تصادفات به شمار می رود.

رئیس پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر در برخی از محورها تراكم بار ترافيكی را داريم و اين روال بعد از سال تحويل هم ادامه دارد.