به مناسبت اعیاد فرخنده ماه شعبان : ارائه تخفیف 20 درصدی برای طرح سرویس فوری در محل (اتوكليك) توسط ایساکو      وضعیت خودروسازان زیر ذره بین مجلس نشینان : ارائه گزارشی جامع از وضعیت خودروسازی در کشور       طراحی ذهنی از سوزوکی ایگنیس اسپرت منتشر شد       فروش بنزین ایرانی با قیمت ۴ هزار تومان در ترکیه      مزایای فعالیت تاکسی های آنلاین شهرداری (کارپینو)      اعلام جزئیات نسخه جدید اولین خودروی Lynco & Co       به روزرسانی جدیدترین نسل مزدا MX – 5       بازدید سرزده مدیرعامل ایساکو از نمايندگي هاي استان گیلان      ایجاد زیر ساخت های کاهش هزینه تولید خودرو توسط دولت      آئودی Q4 RS سال 2019 می‌آید    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 9 ارديبهشت 1396  -   10:07:54 AM

 

 

 
هشدار پلیس به رانندگان در جاده‌های لغزنده
دوشنبه، 30 اسفند 1395
ساعت: 11:30
Monday, March 20, 2017
كد خبر: 465771

باشگاه خبرنگاران: سردار محمدحسين حميدی فرمانده پليس راه کشور اظهار داشت: به دلیل بارندگی در برخی محورها، سطح جاده ها لغزنده است و به همين منظور به رانندگان هشدار می دهيم كه در طول رانندگی با دقت رانندگی كنند و توجه به جلو داشته باشند تا از وقوع تصادفات جلوگيری به عمل آيد.
 
وی در ادامه افزود: بر همین اساس در 24 ساعت گذشته بيشترين علل تصادفات در درجه اول عدم توجه به جلو و خروج از جاده كه به واژگونی منتهی می شود علت دوم تصادفات را شامل می شود.
 
سردار حمیدی بیان داشت: بيشتر واژگونی ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده است و بهتر است به جای هر دو ساعت رانندگی 15 دقيقه استراحت كنند. سرعت و سبقت غيرمجاز و انحراف به چپ نيز از عوامل ديگر تصادفات به شمار می رود.

رئیس پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر در برخی از محورها تراكم بار ترافيكی را داريم و اين روال بعد از سال تحويل هم ادامه دارد.