مصوبه جدید دولت برای شماره گذاری خودروها      افزایش ۱۸ درصدی تولید خودرو در کشور      ظهیری مدیرعامل جدید شرکت زامیاد: مأموریت من افزایش تولید، فروش و ارتقاء معیشت کارکنان است      استقبال مشتریان گروه سایپا از افزایش ضریب امنیتی بسته بندی قطعات یدکی       علت مقاومت دولت ها در برابر خصوصی سازی در صنعت خودرو چیست؟      افزایش قیمت بیش از یک میلیونی پراید در بازار: اعمال نرخ جدید برخی از خودروهای داخلی از هفته آینده      افت 85 درصدی تولید موتورسیکلت در سال جاری: موتورسیکلت های کاربراتوری در انبارها دپو شده و مشتری ندارند       آغاز تولید محصول جدید رنو با 40 درصد داخلی سازی: تا پایان سال 97 داخلی سازی 2008 به بیش از 40 درصد می رسد      اگر در تحقق 40درصد داخلی سازی بهانه تراشی شود شکایت می کنیم      ورود لاستیک های بی کیفیت به کشور کاهش یافت    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 28 مرداد 1396  -   6:17:37 AM

 

 

 
هشدار پلیس به رانندگان در جاده‌های لغزنده
دوشنبه، 30 اسفند 1395
ساعت: 11:30
Monday, March 20, 2017
كد خبر: 465771

باشگاه خبرنگاران: سردار محمدحسين حميدی فرمانده پليس راه کشور اظهار داشت: به دلیل بارندگی در برخی محورها، سطح جاده ها لغزنده است و به همين منظور به رانندگان هشدار می دهيم كه در طول رانندگی با دقت رانندگی كنند و توجه به جلو داشته باشند تا از وقوع تصادفات جلوگيری به عمل آيد.
 
وی در ادامه افزود: بر همین اساس در 24 ساعت گذشته بيشترين علل تصادفات در درجه اول عدم توجه به جلو و خروج از جاده كه به واژگونی منتهی می شود علت دوم تصادفات را شامل می شود.
 
سردار حمیدی بیان داشت: بيشتر واژگونی ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده است و بهتر است به جای هر دو ساعت رانندگی 15 دقيقه استراحت كنند. سرعت و سبقت غيرمجاز و انحراف به چپ نيز از عوامل ديگر تصادفات به شمار می رود.

رئیس پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر در برخی از محورها تراكم بار ترافيكی را داريم و اين روال بعد از سال تحويل هم ادامه دارد.