مدیرعامل سایپایدک خبر داد: آمادگی کامل نمایندگی‌های سایپا برای ارائه خدمات امدادی در آستانه موج دوم سفرهای نوروزی      طرح خدمات نوروزي ايران خودرو زير ذره بين مديران      تاکید مدیرعامل ایساکو بر ارائه خدمات مطلوب و شایسته به زائران حرم امام رضا (ع)      سایپا با افزایش تولید، اشتغال داخلی را تضمین می کند      خدمات نوروزی گروه سایپا در سراسر کشور درحال اجرا است      کاهش تصادفات جاده ای در اصفهان      بازخورد مثبت آئودی RS3 مدل 2017 در پی اولین نقد و بررسی‌ها      انتشار تصاویر جاسوسی جدید جگوار E-Pace مدل 2018 در بلژیک      رییس مرکز امور مشتریان سایپا از ستادخدمات و امداد نوروزی سرزده بازدید کرد      سومین دوره مسابقه عکس طرح امداد و خدمات نوروزی گروه سایپا    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

يکشنبه، 6 فروردين 1396  -   9:31:16 PM

 

 

 
هشدار پلیس به رانندگان در جاده‌های لغزنده
دوشنبه، 30 اسفند 1395
ساعت: 11:30
Monday, March 20, 2017
كد خبر: 465771

باشگاه خبرنگاران: سردار محمدحسين حميدی فرمانده پليس راه کشور اظهار داشت: به دلیل بارندگی در برخی محورها، سطح جاده ها لغزنده است و به همين منظور به رانندگان هشدار می دهيم كه در طول رانندگی با دقت رانندگی كنند و توجه به جلو داشته باشند تا از وقوع تصادفات جلوگيری به عمل آيد.
 
وی در ادامه افزود: بر همین اساس در 24 ساعت گذشته بيشترين علل تصادفات در درجه اول عدم توجه به جلو و خروج از جاده كه به واژگونی منتهی می شود علت دوم تصادفات را شامل می شود.
 
سردار حمیدی بیان داشت: بيشتر واژگونی ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده است و بهتر است به جای هر دو ساعت رانندگی 15 دقيقه استراحت كنند. سرعت و سبقت غيرمجاز و انحراف به چپ نيز از عوامل ديگر تصادفات به شمار می رود.

رئیس پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر در برخی از محورها تراكم بار ترافيكی را داريم و اين روال بعد از سال تحويل هم ادامه دارد.