مدیران خودرو ، رتبه اول رضایت مندی مشتریان از خدمات فروش در بین شرکت های تولید کننده      آغاز تحویل خودرو 2008 با موعد مهرماه       سایه سنگین لنت های خارجی بر بازار : تفاهم نامه ای با هدف تشدید نظارت بر ورود لنت های تقلبی به بازار       95درصد جایگاه داران طرح برندسازی را نپذیرفته اند: شرکت های ستاره نشان حق حیات را از جایگاه داران خواهند گرفت      بازار فروش اقساطی موتورسیکلت رونق گرفت       بازدید پژو از 400 قطعه ساز ایرانی: حضور قطعه سازان در کمیته عقد قراردادهای خارجی خودروسازان      نمای بازار خودرویی ها در بازار بورس + جدول      باید مراکز تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ خودروسازی کشور موثر عمل کنند      صادرات رگ حیات خودروسازان است      قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌های داخلی اعلام شد    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 25 مهر 1396  -   10:19:40 PM

 

 

 
هشدار پلیس به رانندگان در جاده‌های لغزنده
دوشنبه، 30 اسفند 1395
ساعت: 11:30
Monday, March 20, 2017
كد خبر: 465771

باشگاه خبرنگاران: سردار محمدحسين حميدی فرمانده پليس راه کشور اظهار داشت: به دلیل بارندگی در برخی محورها، سطح جاده ها لغزنده است و به همين منظور به رانندگان هشدار می دهيم كه در طول رانندگی با دقت رانندگی كنند و توجه به جلو داشته باشند تا از وقوع تصادفات جلوگيری به عمل آيد.
 
وی در ادامه افزود: بر همین اساس در 24 ساعت گذشته بيشترين علل تصادفات در درجه اول عدم توجه به جلو و خروج از جاده كه به واژگونی منتهی می شود علت دوم تصادفات را شامل می شود.
 
سردار حمیدی بیان داشت: بيشتر واژگونی ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده است و بهتر است به جای هر دو ساعت رانندگی 15 دقيقه استراحت كنند. سرعت و سبقت غيرمجاز و انحراف به چپ نيز از عوامل ديگر تصادفات به شمار می رود.

رئیس پلیس راه کشور گفت: در حال حاضر در برخی از محورها تراكم بار ترافيكی را داريم و اين روال بعد از سال تحويل هم ادامه دارد.