لکسوس با خودرویی ویژه از مشتری وفادارش تشکر کرد       ادعای عجیب مدیر تسلا!        ایجاد رانت در جریان نوسازی کامیون های فرسوده : متقاضیانی که در جریان نوسازی ها ، کامیون های آنها توقیف می شود      به مناسبت اعیاد فرخنده ماه شعبان : ارائه تخفیف 20 درصدی برای طرح سرویس فوری در محل (اتوكليك) توسط ایساکو      وضعیت خودروسازان زیر ذره بین مجلس نشینان : ارائه گزارشی جامع از وضعیت خودروسازی در کشور       طراحی ذهنی از سوزوکی ایگنیس اسپرت منتشر شد       فروش بنزین ایرانی با قیمت ۴ هزار تومان در ترکیه      مزایای فعالیت تاکسی های آنلاین شهرداری (کارپینو)      اعلام جزئیات نسخه جدید اولین خودروی Lynco & Co       به روزرسانی جدیدترین نسل مزدا MX – 5     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 9 ارديبهشت 1396  -   10:10:07 PM

 

 

 
آخرین خبر ازمذاکره لوفت هانزاباایران ایر
پنجشنبه، 31 فروردين 1396
ساعت: 13:53
Thursday, April 20, 2017
كد خبر: 469240

 مهر: به گزارش رویترز، هواپیمایی لوفت هانزا از مذاکره برای انعقاد قراردادی با ایران ایر در زمینه های مربوط به کترینگ(پذیرایی)، تعمیر و نگهداری و همچنین آموزش خلبانان این شرکت خبر داد.

 
مدیر اجرایی لوفت هانزا در آلمان، با اعلام این خبر، هدف از طرح چنین قراردادی را بهره برداری از فرصت های تجاری پیش رو در ایران معرفی کرد.
 
«کارستن زانگ»، مدیر منطقه ای لوفت هانزا در امور کشورهای حاشیه خلیج فارس، ایران، پاکستان و افغانستان در این خصوص گفت: ما در حال انجام مذاکرات بسیار بسیار فشرده (یا ایران) هستیم که در واقع تقریبا یک هفته به طول خواهد انجامید.
 
زنگ افزود: مذاکرات ما با ایران ایر به ورود هواپیماهای جدید به این کشور برمیگردد. آنها (ایران) نیازمند آموزش بوده و مسلما ما در تمامی این زمینه ها تجربه داریم. اما نمی توانیم جدول زمانی خاصی برای اجرای این طرح ارائه دهیم.
 
این در حالیست که سخنگوی لوفت هانزا پس از انتشار سخنان مدیر منطقه ای این شرکت با انتشار بیانیه ای گفت: مذاکرات با ایران در زمینه اکتشاف فرصت های تجاری در حوزه های کترینگ و تعمیر و نگهداری بوده است.
 

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: