خودروسازان داخلی راه بهتری برای عبور از گردنه مصوبه اسقاط خودروها دارند       شرايط پيش فروش اينترنتي خودروهاي تندر90 و ساندرو اعلام شد       2 مشکلی جدی که موجب سردرگمی قطعه سازان شده است      جهانی شدن، چالش پیش روی صنعت خودروسازی ایران      مصوبه جدید اسقاط خودروها حاصل یک سال کار کارشناسی است و بعید است با یک درخواست لغو شود      فروش اینترنتی سایپا ، گامی نوین در افزایش مشتری مداری      ادامه سناریوی ورود بی رویه تایرهای وارداتی در بازار تولیدات داخلی       به زودی خودروهای SUV انتخاب اول مشتریان در دنیا خواهد شد      انتظارات کمیسیون صنایع از وزیر جدید صنعت: گذار از مونتاژکاری به خودروسازی با نگاه به بازارهای صادراتی       نقدی بر تجویز دستورات فرمایشی دولت ها در صنعت خودرو : مطالبات 400 میلیارد تومانی خودروسازان از محل خروج خودروهای فرسوده     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 31 مرداد 1396  -   1:56:17 PM

 

 

 
آخرین خبر ازمذاکره لوفت هانزاباایران ایر
پنجشنبه، 31 فروردين 1396
ساعت: 13:53
Thursday, April 20, 2017
كد خبر: 469240

 مهر: به گزارش رویترز، هواپیمایی لوفت هانزا از مذاکره برای انعقاد قراردادی با ایران ایر در زمینه های مربوط به کترینگ(پذیرایی)، تعمیر و نگهداری و همچنین آموزش خلبانان این شرکت خبر داد.

 
مدیر اجرایی لوفت هانزا در آلمان، با اعلام این خبر، هدف از طرح چنین قراردادی را بهره برداری از فرصت های تجاری پیش رو در ایران معرفی کرد.
 
«کارستن زانگ»، مدیر منطقه ای لوفت هانزا در امور کشورهای حاشیه خلیج فارس، ایران، پاکستان و افغانستان در این خصوص گفت: ما در حال انجام مذاکرات بسیار بسیار فشرده (یا ایران) هستیم که در واقع تقریبا یک هفته به طول خواهد انجامید.
 
زنگ افزود: مذاکرات ما با ایران ایر به ورود هواپیماهای جدید به این کشور برمیگردد. آنها (ایران) نیازمند آموزش بوده و مسلما ما در تمامی این زمینه ها تجربه داریم. اما نمی توانیم جدول زمانی خاصی برای اجرای این طرح ارائه دهیم.
 
این در حالیست که سخنگوی لوفت هانزا پس از انتشار سخنان مدیر منطقه ای این شرکت با انتشار بیانیه ای گفت: مذاکرات با ایران در زمینه اکتشاف فرصت های تجاری در حوزه های کترینگ و تعمیر و نگهداری بوده است.
 

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: