آریزو5 دنده ایی ، تجربه یک هیجان جدید: با 19 میلیون پیش پرداخت از سواری یک سدان زیبا لذت ببرید      سیگنال هایی که از بازار خودرو ایران دریافت می شود       هشدار جدی ایران خودرو: حواله پژو2008 قابل خرید و فروش نیست      تیگو7 در نصف جهان و شهر حافظ      ثبت نام پژو٢٠٠٨ تا تكميل ظرفيت ادامه خواهند داشت      رونمایی از نخستین دستگاه اسکنر جاده‌ای در پایتخت      طرحی با هدف کنترل بازار قطعات تقلبی : قطعات پر مصرفی که دارای کد رهگیری می شوند       پی گیری مجلسیان جهت اعمال محدودیت هایی برای واردات خودرو      تمهیدات ایساکو برای مسافران در ایام عید سعید فطر      خدمات ویژه سایپایدک به خودروهای نیسان زامیاد - دیزل    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 6 تير 1396  -   2:54:25 PM

 

 

 
آخرین خبر ازمذاکره لوفت هانزاباایران ایر
پنجشنبه، 31 فروردين 1396
ساعت: 13:53
Thursday, April 20, 2017
كد خبر: 469240

 مهر: به گزارش رویترز، هواپیمایی لوفت هانزا از مذاکره برای انعقاد قراردادی با ایران ایر در زمینه های مربوط به کترینگ(پذیرایی)، تعمیر و نگهداری و همچنین آموزش خلبانان این شرکت خبر داد.

 
مدیر اجرایی لوفت هانزا در آلمان، با اعلام این خبر، هدف از طرح چنین قراردادی را بهره برداری از فرصت های تجاری پیش رو در ایران معرفی کرد.
 
«کارستن زانگ»، مدیر منطقه ای لوفت هانزا در امور کشورهای حاشیه خلیج فارس، ایران، پاکستان و افغانستان در این خصوص گفت: ما در حال انجام مذاکرات بسیار بسیار فشرده (یا ایران) هستیم که در واقع تقریبا یک هفته به طول خواهد انجامید.
 
زنگ افزود: مذاکرات ما با ایران ایر به ورود هواپیماهای جدید به این کشور برمیگردد. آنها (ایران) نیازمند آموزش بوده و مسلما ما در تمامی این زمینه ها تجربه داریم. اما نمی توانیم جدول زمانی خاصی برای اجرای این طرح ارائه دهیم.
 
این در حالیست که سخنگوی لوفت هانزا پس از انتشار سخنان مدیر منطقه ای این شرکت با انتشار بیانیه ای گفت: مذاکرات با ایران در زمینه اکتشاف فرصت های تجاری در حوزه های کترینگ و تعمیر و نگهداری بوده است.
 

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: