نمای بازار خودرویی ها در بورس + جدول      تست فنی تازه وارد مدیران خودرو توسط خبرنگاران      درخواست افزایش 80 درصدی تعرفه واردات تایر از دولت       کلیه خودرو های ایکس33 اس شماره گذاری شدند      با حاکمیت جریان مونتاژکاری تبدیل به هاب تولید خودرو روز در منطقه نخواهیم شد      سایپایدک در صادرات قطعات یدکی همچنان پیشتاز است      سهم قطعات تقلبی در بازار به بیش از 60 درصد رسید      تاثیر صادرات در بهبود تراز تجاری کشور : لزوم ایجاد زیر ساخت های صادراتی برای توسعه صادرات خودرو       نمای بازار خودرویی ها در بورس + جدول      بازار بی رمق فروش لاستیک و روغن: رکود خودروسازان ، بازار فروش لاستیک و روغن را متاثر کرد    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

دوشنبه، 1 آبان 1396  -   8:34:03 PM

 

 

 
آخرین خبر ازمذاکره لوفت هانزاباایران ایر
پنجشنبه، 31 فروردين 1396
ساعت: 13:53
Thursday, April 20, 2017
كد خبر: 469240

 مهر: به گزارش رویترز، هواپیمایی لوفت هانزا از مذاکره برای انعقاد قراردادی با ایران ایر در زمینه های مربوط به کترینگ(پذیرایی)، تعمیر و نگهداری و همچنین آموزش خلبانان این شرکت خبر داد.

 
مدیر اجرایی لوفت هانزا در آلمان، با اعلام این خبر، هدف از طرح چنین قراردادی را بهره برداری از فرصت های تجاری پیش رو در ایران معرفی کرد.
 
«کارستن زانگ»، مدیر منطقه ای لوفت هانزا در امور کشورهای حاشیه خلیج فارس، ایران، پاکستان و افغانستان در این خصوص گفت: ما در حال انجام مذاکرات بسیار بسیار فشرده (یا ایران) هستیم که در واقع تقریبا یک هفته به طول خواهد انجامید.
 
زنگ افزود: مذاکرات ما با ایران ایر به ورود هواپیماهای جدید به این کشور برمیگردد. آنها (ایران) نیازمند آموزش بوده و مسلما ما در تمامی این زمینه ها تجربه داریم. اما نمی توانیم جدول زمانی خاصی برای اجرای این طرح ارائه دهیم.
 
این در حالیست که سخنگوی لوفت هانزا پس از انتشار سخنان مدیر منطقه ای این شرکت با انتشار بیانیه ای گفت: مذاکرات با ایران در زمینه اکتشاف فرصت های تجاری در حوزه های کترینگ و تعمیر و نگهداری بوده است.
 

درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: