رونمایی از نخستین دستگاه اسکنر جاده‌ای در پایتخت      پی گیری مجلسیان جهت اعمال محدودیت هایی برای واردات خودرو      تمهیدات ایساکو برای مسافران در ایام عید سعید فطر      خدمات ویژه سایپایدک به خودروهای نیسان زامیاد - دیزل      سازمان حمایت در رابطه با افزایش قیمت خودرو مسئولیتی ندارد      خدمات ویژه سایپایدک در تعطیلات عید سعید فطر      اختلاف قیمت 8 میلیونی برخی از خودروها در بازار       آغاز جشنواره فروش تابستانه وانت نیسان زامیاد با تسهیلات ویژه      قیمت سرسام آور کامیون های جدید که به متقاضیان نوسازی تحمیل می شود      فروش ويژه برليانس H200 به مناسبت عيد سعيد فطر    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 3 تير 1396  -   6:14:15 PM

 

 

 
خبرهای خوش از ایران خودرو برای قطعه سازان :
درایت مهندس یکه زارع ، ایران خودرو را با کمترین افت تولید مواجه کرد
شنبه، 27 خرداد 1396
ساعت: 10:08
Saturday, June 17, 2017
كد خبر: 486166

به گزارش خبر خودرو ، دبیر انجمن قطعه سازان گفت : با فعال سازی سازندگان موازی و ظرفیت سازی خوبی که در ایران خودرو صورت گرفت این شرکت توانست ظرف مدت بسیار کوتاهی پس از حادثه شرکت کروز ، به تولید بالای 2500 دستگاه در روز باز گردد.

مازیار بیگلو در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو ضمن قدردانی از درایت و اهتمام بسیار خوب مدیر عامل ایران خودرو در جریان حادثه کروز و مدیریت سازندگان قطعات ، اظهار داشت : در شرایطی که تصور می گردید با حادثه آتش سوزی در شرکت کروز ،خط تولید ایران خودرو تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته و با افت تولید مواجه شود، اما خوشبختانه با درایت بسیار خوب مهندس یکه زارع و همچنین تلاش ایشان در اجرا و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی ، این جریان به درستی در شرکت ایران خودرو مدیریت گردید.

وی با اشاره به اینکه در جریان این اتفاق، خوشبختانه کمترین افت تولید در شرکت ایران خودرو صورت گرفت ،تصریح کرد : شرکت ایران خودرو بواسطه وجود نظام قوی مالی ، توانست در در جریان این حادثه و ظرف مدت کوتاهی ، جریان تولید ایران خودرو به مدار قبلی خود باز گرداند.

وی اظهار داشت : بی تردید مدیریت این جریان توسط مدیرعامل ایران خودرو همه ما را شوکه کرد چرا که تصور نمی گردید که سازندگان موازی با این سرعت فعال شده و تا این میزان ظرفیت سازی خوبی در این بخش صورت گیرد.

وی گفت : انجمن قطعه سازان از تلاش های مهندس یکه زارع ، به جهت پیاده سازی ارکان اقتصاد مقاومتی و حفظ تولید در ایران خودرو تشکر می کند چرا که بازگشت سریع جریان تولید به وضعیت معمول ،موجب رفع نگرانی سازندگان از کاهش تولید گردید.

دبیر انجمن قطعه سازان تصریح کرد : البته مدیر عامل ایران خودرو در این شرایط ثابت نمودند که برای تامین هر قطعه ای باید حداقل 2 تا 3 سورس قوی و فعال وجود داشته باشد چنانچه در این حادثه ، فعال سازی سازندگان موازی باعث شد که جلوی افت تولید ایران خودرو گرفته شود.

بیگلو همچنین با اشاره به تلاش همزمان مدیرعامل ایران خودرو در رفع مشکلات مالی ایران خودرو افزود : قطعا ظرف چند روز آینده نیز ایران خودرو خبرهای خوشی را برای سازندگان خواهد داشت.

وی تصریح کرد : هر چند در این 2 ماه نگرانی هایی از تاثیر حادثه آتش سوزی کروز بر روند تولید ایران خودرو و صدمات احتمالی ناشی از این اتفاق بر فعالیت سایر قطعه سازان وجود داشت اما خوشبختانه درایت مدیرعامل ایران خودرو و دکتر نجاری ، مدیرعامل ساپکو ، اجازه نداد که چنین اتفاقی بیفتد و واقعا منافع سازندگان در این جریان حفظ گردید.

 


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: