همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی سفرهای دو میلیون دانشجو و دانش آموز به شهر افزوده شد      مجلس به مشکل معاینه فنی خودروها ورود کند      سرويس اياب و ذهاب مدارس استثنايي مهمترين دغدغه مديران و اولياء       شهرداري سرويس مدارس استثنايي را تأمين مي کند       معرفی جایگزین سوزوکی SX4      مرسدس CLA برای سال 2015 قدرتمندتر می شود      فیس لیفت شورلت سیل روانه بازار هند می شود      تشريح برخي نارسايی هاي توليد خودرو در کشور       شورلت کوروت استینگری کانورتیبل برای اندونزی معرفی شد      تویوتا رقیب قشقایی را می سازد    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 1 مهر 1393  -   1:52:21 PM

 

 

 
ایران پایتخت ون های وارداتی
دوشنبه، 11 آذر 1387
ساعت: 12:37
Monday, December 01, 2008
كد خبر: 64001

به گزارش خبرخودرو، مدیر عامل اتحادیه سراسری تاکسیرانی کشور گفت: خودروی ون مشتری و متقاضیان خاصی دارد و با توجه به اینکه تسهیلات ویژه ایی برای آن در نظر گرفته نشده پروسه آن به گونه ای است که به تدریج جذب بازار می گردد و هر سازمان براساس برنامه داخلی خود یا سرویس مدارس و همچنین خطوط مصوب در شهرستان ها نوعاً بنابر نیازشان از آن استفاده می کنند.

مهندس ربیعیان در گفتگو با خبرخودرو با بیان اینکه پیش بینی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در افق زمانی سال 90 ورود 60 هزار خودروی ون به کشور است خاطر نشان کرد: در حال حاضر 30 هزار خودروی ون بلریان از طریق اتحادیه تعاونیهای تاکسیرانی و ستاد تبصره 13 و 10 هزار خودروی ون کاسپین توسط شرکت کاسپین انعقاد قرار داد شده است که اولی در یک پروسه زمانی 1.5 ساله و دیگری از بهمن ماه سال جاری نخستین پارتی 850 دستگاهی آن وارد کشور خواهد شد.

وی در ادامه افزود : البته لازم به ذکر است که در حال حاضر 3 هزار دستگاه خودروی ون مورد قرار داد در گروه بهمن و مهرگان در حال تحویل به متقاضیان هستند.

وی با اشاره به نوع کیفیت خودرو ها تصریح کرد : موتور ون کاسپین موتور هیوندایی است که تحت لیسانس شرکت هیوندا و ون برلیان نیز مشابه تویوتا بوده که تحت لیسانس تویوتای ژاپن در چین تولید می شوند.

مدیر عامل اتحادیه سراسری تاکسیرانی های کشور قیمت ونهای مذکور را 18،700 تومان اعلام کرد و در خصوص تسهیلات فروش این دسته از تاکسیها گفت: طبق هماهنگیهای انجام شده بین صندوق تعاون وزارت تعاون و ستاد تبصره 13 اختصاص 10 میلیون وام 12% برای متقاضیان ون برلیان مقرر گردیده همچنین تأمین 80% از تسهیلات ون کاسپین با بهره 17% توسط بانک پارسیان مطابق آخرین اعلام شرکت کاسپین خودرو برای ارائه تسهیلات به متقاضیان می باشد که البته این رقم مورد قبول اتحادیه قرار نگرفته و مشغول رایزنی برای یافتن منابع مالی مناسبتری می باشیم.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو، عضو مدیره انجمن قطعه سازان گفت : تا زمانی که تولید در کشور رونق نگیرد و رشد اشتغالزایی صورت نگرفته و همچنان مشکل رکود اقتصادی ادامه خواهد داشت.

  به گزارش خبر خودرو ، یک کارشناس ارشد بازار سرمایه ، روند کلی بازار سرمایه را مثبت ارزیابی کرد و گفت : گروه خودرویی به عنوان پیشتاز در حجم و ارزش معاملات بورسی طی ماه گذشته توانست به جایگاه واقعی خود در بازار سهام دست یابد.

  به گزارش خبرخودرو ، شهردار تهران گفت: سرویس مدارس استثنایی یکی از بزرگترین دغدغه های مسئولین و اولیای دانش آموزان این مدارس است به همین علت شهرداری به طور رایگان سرویس این مدارس را تأمین می کند.

  به گزارش خبرخودرو ،معاون حمل و نقل ترافیک با بیان اینکه اولین ترافیک سنگین صبحگاهی در ورودهای غرب تهران مشاهده شد،گفت: در نخستین روز مهرماه تاخیر در بیشتر بزرگراهها و شریان‌های اصلی شهر بیش از 30 درصد افزایش داشته است.

  به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: لایحه ایجاد سامانه ملی بانک اطلاعاتی مراکز معاینه فنی توسط وزارت کشور به مجلس ارائه شده است. با تصویب این طرح پلیس راهور می تواند با دسترسی به این بانک اطلاعاتی به سوابق معاینه فنی خودروها در تهران و سایر کلانشهرها دسترسی داشته باشد.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس آموزش و پرورش مدارس استثنایی شهر تهران گفت: بیش از هفتاد درصد دغدغه های مدیران و اولیای دانش آموزان استثنایی موضوع سرویس ایاب و ذهاب است.

  گروه بین الملل: PT سوزوکی ایندوموبیل Sales (SIS) جایگزین سوزوکی SX4 یعنی سوزوکی SX4 S کراس را در نمایشگاه خودروی بین المللی سال 2014 اندونزی معرفی کرد اما زمان عرضه آن را مشخص نکرده است.

  گروه بین الملل: مرسدس CLA مدل 2015 با قدرت و ویژگی های بیش تر به صورت آنلاین معرفی شد.

  گروه بین الملل: ممکن است جنرال موتورز در هند سدان و هاچ بک شورلت سیل فیس لیفت شده را در 24 سپتامبر عرضه کند.

  به گزارش خبر خودرو، معاون شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گفت: چندین مدل نظارتی در تولید خودرو وجود دارد که بخشی از آن به سازمان استاندارد بر می گردد و هنگام طراحی و تولید خودرو در کشور محصول باید استاندارد لازم را دریافت کند و بخش دیگر نظارت بر تولید است که سازمان ملی استاندارد متولی آن است.

  گروه بین الملل: PT جنرال موتورز اندونزی شورلت کوروت استینگری کانورتیبل را در نمایشگاه خودروی بین المللی اندونزی سال 2014 به نمایش درآورد.

  گروه بین الملل: تویوتا با C-HR کانسپت جدید از ورود خود به کلاس کراس اوورها خبر داده است.

  گروه بین الملل: به تازگی ویژگی های مربوط به نسخه های ماهیندرا اسکورپیو جدید منتشر شده است که 25 سپتامبر روانه بازار خواهد شد.

  به گزارش خبر خودرو، فراخوان نخستین همایش ملی سامانه ‌های حمل و نقل جاده‌ای هوشمند (ITS) در خوزستان منتشر شد.

  گروه بین الملل: بی ام و در اندونزی ابرخودروی هیبریدی i8 را برای آشنایی بهتر بازدیدکنندگان در نمایشگاه خودروی بین المللی اندونزی سال 2014 به نمایش درآورد.

  گروه بین الملل: هیوندای موبیل اندونزی، فیس لیفت هیوندای تاکسون را که ماه آوریل امسال عرضه شد در نمایشگاه خودروی بین المللی اندونزی سال 2014 برای آشنایی بیش تر بازدیدکنندگان به نمایش درآورد.

  گروه بین الملل: شاسی بلند لکسوس NX 300h هیبریدی در نمایشگاه خودروی بین المللی فیلیپین معرفی شد.

  گروه بین الملل: لندروور رسما در نمایشگاه اتومبیل پاریس 2014 نسخه ویژه رینج روور اووک SW1 را خواهد نمود.

  به گزارش خبر خودرو، تولید و عرضه خودروهای هیبریدی و الکتریکی پس از طرح شورای سیاستگذاری صنعت خودرو و تاکید بر تولید آنها، در برنامه تولید خودرو سازان قرار گرفته است.

  گروه بین الملل: تا دیروز این طور اعلام شده بود که آئودی اولین شرکتی است که پروانه تولید خودروهای بدون راننده در ایالت کالیفرنیای آمریکا را دریافت کرده اما مشخص شد که در کنار آن اجازه تردد خودروهای خودران شرکت های گوگل و مرسدس – بنز نیز صادر شده است.