تشکیل ستاد کیفیت در ایران خودرو       الزام به رعايت حقوق مصرف کنندگان در واردات خودروهاي سواري      اختصاص اعتبار ۲۴۰۰ میلیاردی برای کاهش تصادفات       احتمال فروش بنزین با آب در حد صفر است       آغاز طرح ويژه روانسازي ترافيك در كلان‌شهرها؛ نيمه دوم اسفند       لزوم به روزرسانی تکنولوژی تولید در صنعت قطعه سازی کشور      گازوئیل یورو ٤ به جایگاههای سوخت اهواز رسید      رونمایی از محصول جدید مگنا در ژنو       ورود کلابمن به دنیای بازی های رایانه ای       اعلام جزئیات جدید کادیلاک CT6    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

دوشنبه، 11 اسفند 1393  -   10:28:42 PM

 

 

 
جيلي سيصد هزار خودروي ولوو توليد مي کند
دوشنبه، 12 بهمن 1388
ساعت: 11:59
Monday, February 01, 2010
كد خبر: 96960

گروه بین الملل: شرکت خودروسازي جيلي در چين تصميم دارد تا سال آينده سيصد هزار خودروي ولوو توليد کند.

به گزارش خبرخودرو ، شرکت جيلي (geely) اين تعداد خودرو را در کارخانه جديد خود در پکن توليد خواهد کرد.

شرکت جيلي پيش بيني کرد کار خريد سهام شرکت فورد موتورز آمريکا در شرکت سوئدي ولوو تا مي آينده به پايان برسد.

بر اساس اين معامله شرکت جيلي پنجاه و يک درصد از شرکت ولوو را به ارزش دو ميليارد دلار به دست خواهد آورد.

شرکت جيلي تصميم دارد پس از پايان کار اين قرارداد شرکت مستقلي با سرمايه اي بالغ بر يک ميليارد و دويست ميليون دلار تاسيس کند.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو ، معاون کیفیت ایران خودرو از تدوین برنامه جامع 7 ساله کیفی در ایران خودرو خبر داد و گفت : بر اساس این برنامه هدف ايران خودرو توليد و تحویل خودرو بدون نقص به مشتری و توجه بیشتر به صادرات و عرضه محصولات رقابتي در بازارهاي جهاني است.

  به گزارش خبر خودرو، عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان با اشاره به لزوم حمایت دولت از خودروسازان و قطعه سازان داخلی گفت : در شرایط کنونی حمایت مالی از قطعه سازان به منظور به روز رسانی ماشین آلات صنعتی و نزدیک شدن به استانداردهای اروپایی از موارد و ملزومات مهم جهت ایجاد رقابت پذیری در صنعت قطعه سازی کشور محسوب می شود.

  به گزارش خبر خودرو، دبیر انجمن صنفی سی ان جی کشور با اشاره به ارائه پیشنهادی در خصوص تخصیص بودجه ای به منظور تعمیر و نوسازی جایگاههای سی ان جی گفت : در این راستا پیشنهاد گردید تا بودجه برای تعمیر و نگهداری و نوسازی جایگاهها اختصاص داده شود که این موضوع در راستای محاسباتی که صورت گرفته، ارائه گردیده است.

  به گزارش خبر خودرو ، یک کارشناس صنعت خودرو گفت : در شرایط کنونی طراحی و تولید خودروهای جدید با مصرف سوخت کم ، ضرورتی مهم و اساسی در صنعت خودرو کشور محسوب می شود.

  به گزارش خبر خودرو، مدیر کل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت،معدن وتجارت گفت: در آیین نامه جدید ، الزام به رعایت حقوق مصرف کنندگان در واردات خودروهای سواری تاکید شده است.

  به گزارش خبرخودرو، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص اعتبار ۲۴۰۰ میلیارد ریالی نیروی انتظامی برای کاهش تصادفات در کشور موافقت کردند.

  به گزارش خبرخودرو ،‌ رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: امکان اختلاط آب با بنزین و فروش آن در جایگاه‌ها در حد صفر است.

  به گزارش خبر خودرو، رئیس پلیس ترافیک شهری راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از طرح ویژه روانسازی ترافیک در کلان شهر ها همزمان با آغاز خریدهای نوروزی در نیمه دوم اسفند خبر داد.

  به گزارش خبر خودرو، توزیع نفت گاز (گازوئیل) یورو ٤ در کلانشهر اهواز در ٤٨ ساعت آینده انجام می شود.

  گروه بین الملل: شرکت مگنا خودروی مفهومی جدید با نام Stey Mila Plus Hybrid را برای عرضه در نمایشگاه ماه مارس ژنو در نظر گرفته است.

  گروه بین الملل: مینی کلابمن به عنوان جدیدترین عضو خانواده محصولات گرن توریزمو 6 دربریتانیا معرفی شد.

  گروه بین الملل: پیش از آغاز رونمایی کادیلاک CT6 در نمایشگاه نیویورک، جزئیات جدیدی از آن منتشر شد.

  به گزارش خبر خودرو، درآمد حاصل از کنترل باک بنزین خودروهای مرز رازی استان آذربایجان غربی در بهمن ماه امسال به ٣٥٠ میلیون تومان رسید.

  گروه بین الملل: آستون مارتین تایید کرده است که مدل لاگوندا Taraf اکنون در خارج از بازار ابتدایی آن یعنی خاورمیانه نیز برای فروش موجود است.

  گروه بین الملل: ایسوزو در فیلیپین مدل به روز شده 2015 کراس ویند را با قیمت 16985 تا 27080 دلار عرضه کرد.

  گروه بین الملل: برخی اطلاعات از نسل بعدی بی ام و سری 3 مدل 2018 منتشر شده است.

  به گزارش خبر خودرو، بهای فروش گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) با تصویب هیئت دولت، کاهش یافت.

  گروه بین الملل: روزنامه ژاپنی Nikkei گزارش داده است که یاماها موتور تصمیم دارد از حدود سال 2019 تولید و فروش خودروهای کامپکت در اروپا را آغاز کند.

  گروه بین الملل: بزرگ ترین خودروسازان ژاپن با یک دیگر متحد خواهند شد تا خودروهای خودران را برای عموم ارائه دهند.

  گروه بین الملل: نتایج آزمون تصادف نیسان سنترا مدل 2015 توسط اداره بیمه ایمنی بزرگ راه ها اعلام شد.