کد خبر: ۱۱۴۳۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۰۲ مرداد ۱۳۸۹

مراسم پایانی جشنواره ملی جوان ایرانی با معرفی برترین های بخش های 14 گانه بکار خود پایان داد .

بخش های 14 جشنواره عبارت بودند از :

بخش جوان و قرآن ، جوان و ادبیات ، جوان و طلبه ، جوان و رسانه ، جوان و هنرهای نمایشی ، جوان و فعالیت های اجتماعی ، جوان و هنر های تجسمی ، جوان و کارآفرینی ، جوان و موسیقی ، جوان و سرباز ، جوان و فیلم ، جوان و بین الملل ، جوان با توانایی خاص و جوان و کشاورزی است .

براساس این گزارش ، علاوه بر اعطای جایزه ویژه به برترین های جشنواره ، افراد برتر هر از یک از بخش ها نشان فیروزه ای منقش به نام مبارک حضرت علی اکبر (ع) از دست رئیس جمور دریافت کردند .

فاطمه شیرازی ، عباس هاشمی ، حسین زرنوشه فراهانی به ترتیب به عنوان افراد اول ، دوم و سوم بخش قرآن و جوان تجلیل شدند.

همچنین در بخش ادبیات و طنز جوان امیر حامد ولیان، بنفشه عزیز‌آبادی، وحید عمرانی به ترتیب بعنوان برگزیده انتخاب شدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مجید تلخ‌آبی و حجت‌الاسلام و المسلمین محمد محسن مروجی طبسی در بخش طلبه جوان به عنوان برگزیده برگزیده ‌ها لوح یادبود دریافت کردند.

ایمان ضیابری تنها برگزیده بخش جوان رسانه انتخاب شد.

یاسر خاسب ، رضا گشتاسب و آرش ساربان در بخش هنرهای نمایشی جوان لوح یادبود دریافت کردند.

در بخش فعالیت‌های اجتماعی جوان هم هانیه حسین نژاد ، ساسان زارع و محمدرضا صابری برتری را از آن خود کردند.

در بخش هنرهای تجسمی و جوان عباس حسین‌ زاده ، مریم نوروزی خلیلانی و فریدالدین ملائی به عنوان افراد برتر انتخاب شدند.

در بخش کارآفرین جوان فخرالدین حجازی ، سید علی رضوی و پریزاد اندایش به عنوان برگزیدگان انتخاب شدند.

در بخش موسیقی جوان کوهزاد رعنایی نفر اول و باربد بیات به عنوان نفر دوم انتخاب شدند.

ناوی وظیفه شاکر علی حسینی به عنوان نفر اول ، رزم‌ آور سوم حمید زارعی به عنوان نفر دوم و سرباز وظیفه موسی گورآیی نفر سوم در بخش جوان سرباز تجلیل شدند.

در بخش فیلم و جوان امیر عزیزی، محمد صادق دهقانی و سعید رحیم‌زاده بعنوان برگزیدگان لوح دریافت کردند.

شاهرخ بحرالعلومی و الناز فرزاد مهر به عنوان افراد اول در بخش جوان و بین الملل و همچنین حمیدرضا جعفریان و محمدحسن محمدی به ترتیب دوم و سوم انتخاب شدند.

دکتر احمدرضا حیدریان ، مریم‌السادات میر صابری و امید رضایی به ترتیب اول، دوم و سوم بخش جوان با توانایی‌های خاص انتخاب شدند.

شاهین گوانجی، محمد مراد شهنوازی و بهرام حسنی به عنوان اول ، دوم و سوم بخش کشاورزی و روستایی جوان انتخاب شدند.

ثمره هاشمی دستیار اول رئیس جمهور ، بذر پاش رئیس سازمان ملی جوانان ، زریبافان رئیس بنیاد شهید ، همچنین دستغیب ، محجوب و دهقان نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در مراسم اختتامیه جشنواره ملی جوان ایرانی حضور داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
طراحی و تولید: "ایران سامانه"