ذخيره بنزين 400 توماني به 870 ميليون ليتر رسيد       رونمایی از تصاویر عضو جدید خانواده ب ام و سری 2      اولین تصاویر از فراری 458M ثبت شد      ايساكو براي پنجمين بار در برترين جايگاه ايستاد      رونق به بازار خودرو بازگشت       فورد موستانگ جهانی تر می شود      خودروهای هيبريدی رقيب خودروهای داخلی می شوند      رفتارهای ترافیکی از اصلی ترین شاخص های توسعه جوامع است       تفاوت قيمت علت اصلي قاچاق سوخت       فیس لیفت سری 6 برای اولین بار مشاهده شد    
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

شنبه، 1 شهريور 1393  -   3:54:32 PM

 

 

 
سواري هاي ديزلي ايران خودرو در راه است
شنبه، 7 بهمن 1391
ساعت: 08:39
Saturday, January 26, 2013
كد خبر: 201413

به گزارش خبر خودرو، گروه صنعتي ايران خودرو به منظور ايجاد تنوع سوختي در محصولات خود، هزار دستگاه خودرو با موتور ديزلي سال آينده به بازار عرضه مي کند. 

مهندس جواد نجم الدين مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : با توجه به ضرورت هاي تنوع سبد محصول و اشتياق مشتريان براي سواري ديزلي، دولت نيز موافقت كرده هزينه مورد نياز براي تسريع در اين كار را در اختيار بگذارد.

وي افزود: اين موتور كه توسط كارشناسان مركز تحقيقات موتور ايران خودرو طراحي و ساخته شده، داراي 90 كيلووات توان و 256 نيوتن متر گشتاور است كه در هر صد كيلومتر 5.4 ليتر مصرف مي كند.

مهندس نجم الدين ، جديت ايران خودرو در تسريع پروژه و عرضه سواري با موتور ديزل را عاملي ذكر كرد كه با وجود محدوديت هاي بين المللي باعث شده تا ايران خودرو به هر ترتيب كه شده كاستي ها را جبران و محصول را به دست مشتريان برساند.

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودروگفت: موتور ديزل تنها موتوري است كه آزمون دوام 800 ساعت را گذرانده و تا 22 بهمن ماه 20 دستگاه براي ساير آزمون ها كه تا شهريور آينده تمام مي شود، آماده خواهد شد.

وي از آماده سازي 40 موتور ديزل در مرحله دوم خبر داد كه تا به حال  70 تا 80 درصد كارهاي آن انجام  شده و نيازمند اتمام كارهاي لازم در زمينه تولينگ اصلي و ساخت ابزار است.

مهندس نجم الدين افزود: هشت دستگاه خودروي ديزلي در مركز توسعه محصولات ايران خودرو و 12 دستگاه در ايپكو براي آزمون هاي مختلف در نظر گرفته شده و براي 22 بهمن امسال هفت تا هشت دستگاه خودروي ديزلي براي نمايش آماده خواهد شد.

وي افزود: به اين ترتيب ايران خودرو در مرحله نخست 50 تا 100 دستگاه خودروي ديزلي را به صورت بچ، و در مرحله دوم هزار دستگاه را در سال آينده به بازار عرضه خواهد .


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو ، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه صنعت خودرو ایجاد ، رشد و حتی مرحله ای که شکوفایی این صنعت را شاهد بودیم ، بستر این شکوفایی بر اساس منابع عمومی کشور بوده است ، پس انتظار پاسخگویی در این زمینه از خودروسازان می رود.

  به گزارش خبرخودرو، شركت ايساكو رتبه اول خدمات پس از فروش را مجددا در بين خودرو سازان كسب كرده است.

  به گزارش خبر خودرو، یک فعال بازار خودرو، با اشاره به اعلام کاهش 2 تا 3 درصدی قیمت برخی از خودروهای داخلی گفت : خوشبختانه این اقدام شرکتها تاثیر مثبتی بر بازار خودرو داشته و پیش بینی می شود طی روزهای آتی خرید و فروش خودرو در بازار رونق بیشتری یابد.

  به گزارش خبرخودرو، خودرو جدید تیبا2 با قیمت بیش از 28 میلیون تومان در کشور آذربایجان به فروش خواهد رسید.

  به گزارش خبرخودرو ، مدیرعامل تعاونی مراکز اسقاط کشور گفت : روند اداری اسقاط خودرو باید کوتاه شود .

  به گزارش خبرخودرو ، معاون امور توان بخشی بهزیستی کشور گفت : از مرداد ماه سال 86 باید روزانه 5 هزار لیتر بنزین در قالب کارت سوخت در اختیار بهزیستی قرار می گرفت .

  به گزارش خبر خودرو، یک کارشناس صنعت خودرو، گفت : متاسفانه در سال های اخیر سیاست های دولت در قبال صنعت خودرو درست و شفاف و به سمت توسعه نبوده است .

  به گزارش خبرخودرو، موجودی بنزین یارانه ای 400 توماتی در کارتهای هوشمند سوخت به 870 میلیون لیتر رسید.

  گروه بین الملل: تصاویر جدیدی از نسخه Family Tourer هفت سرنشین از خودروی ب ام و سری 2 هنگام انجام آزمایش جاده ایش به ثبت رسید.

  گروه بین الملل: خودروی کاملا جدید فراری 458M برای اولین بار به هنگام انجام آزمایش جاده ای اسیر دوربین خبرنگاران شد.

  گروه بین الملل: تصویر اولین فرمان راست نسل جدید فورد موستانگ تولید کارخانه منتشر شد.

  به گزارش خبرخودرو، معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با اعلام سیاست مدیریت شهری در خصوص ارتقاي كيفي ناوگان تاكسيراني تهران گفت: در اغلب كشورهای جهان، با كيفيت‌ترين خودروها به عنوان تاكسي به كار گرفته مي‌شوند، در صورتي كه در كشور ما بي كيفيت‌ترين خودروها را به اين منظور به كار مي‌گيرند.

  به گزارش خبرخودرو، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: اجرای نمایش­های ترافیکی در مدارس بزرگ­ترین گام در فرهنگ­سازی ترافیک است.

  گروه بین الملل: نسخه فیس لیفت ب ام و سری 6 هنگام انجام آزمایش جاده ای مشاهده شد.

  گروه بین الملل: دفتر چه کاتالوگ و سفارش شوروولت کوروت Z06 مدل 2015 به بیرون درز پیدا کرد وجزئیات جدیدی از این خودرو را افشا کرد.

  گروه بین الملل: به تازگی تصاویر جدید از نسخه مونت کارلوی نسل جدید اشکودا فابیا که احتمال می رود اواخر امسال معرفی شود ، بر روی اینترنت قرار گرفت.

  به گزارش خبرخودرو، ٦٠ لیتر بنزین سهمیه ای شهریور ماه با نرخ ٧٠٠ تومان، بدون هیچ تغییری در قیمت و میزان سهمیه، به کارتهای سوخت واریز شد.

  گروه بین الملل: فورد به تازگی سه فراخوان مجزا را برای طیف گسترده ای از محصولاتش در سراسر جهان اعلام کرد.

  گروه بین الملل: خودروی مفهومی مازاراتی آلفیری ، با حضور در هفته خودروی مونتری به صورت محلی در امریکا رونمایی شد.

  گروه بین الملل: رنو نسل جدیدی از توینیگو را با قیمت پایه 9495پوند وارد بازار بریتانیا کرد.